CATERING & EVENTS HOTELE DIAMENT


Zespół Catering & Events składa się z grupy doświadczonych osób, które połączyła pasja do gastronomii i branży rozrywkowej. Ich szeregi zasila grupa wykwalifikowanych managerów, szefów kuchni, kelnerów, barmanów, profesjonalnych hostess i konferansjerów, których wspólnym celem jest przygotowanie i obsługa przyjęć i bankietów na możliwie najwyższym poziomie. Zgrany zespół profesjonalistów to gwarancja powodzenia każdego wydarzenia – od spotkań w kameralnym gronie po imprezy masowe.


Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz profesjonalnemu sprzętowi realizują najbardziej wymagające przedsięwzięcia – od organizacji różnego rodzaju eventów, przez imprezy firmowe na wydarzeniach integracyjnych kończąc. Posiadają świetnie zorganizowane, w pełni wyposażone, mobilne zaplecze gastronomiczne, dzięki któremu mają możliwość przygotowania potraw pod catering zarówno w Hotelu Diament Spodek, Hali Spodek jak i w lokalizacjach zewnętrznych. Serwowane dania przygotowywane zawsze ze świeżych produktów, odznaczają się wyjątkowym smakiem i wykwintnym sposobem podania.


Wysoki poziom usług gastronomicznych, profesjonalna obsługa kelnerska i barmańska, szeroka gama atrakcji dopasowanych do charakteru i rangi wydarzenia oraz mobilność gwarantują powodzenie każdego wydarzenia – od spotkań w kameralnym gronie po imprezy masowe.