Oferta gastronomiczna

10 stycznia 2017, wtorek, godz. 10.35

Hala Widowiskowo-Sportowa SPODEK posiada bogatą ofertę gastronomiczną przystosowaną zarówno do organizacji imprez masowych dla kilku tysięcy osób, jak i mniejszych bankietów, gali, stref VIP.

Na antresoli Spodka zlokalizowanych jest 10 kiosków gastronomicznych z różnorodną ofertą dedykowaną gościom wszystkich wydarzeń ogólnodostępnych (koncerty, widowiska, mecze). 

W kioskach sprzedawane są napoje ciepłe i zimne oraz piwo Tichauer
Oficjalnym dostawcą Piwa Tichauer do Spodka jest Browar Obywatelski. W swojej ofercie kioski posiadają ciekawe przekąski: serwowane na ciepło panini, słodkie i wytrawne tarty, hot-dogi.Operatorami kiosków gastronomicznych są: Planeta Smaku oraz Catering & Events Hotele Diament. 

Wszystkich gości wydarzeń odbywających się w Spodku zapraszamy również do bistro EMCEK meet & eat, które zlokalizowane jest w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, tuż obok Spodka. 

Poza ofertą skierowaną do gości wydarzeń ogólnodostępnych, posiadamy szeroki wachlarz usług cateringowych świadczonych przez sprawdzonych partnerów Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka:

Masters Catering,
Deli Catering,
Planeta Smaku,
- Catering & Events Hotele Diament,
- EMCEK meet & eat.

Zapewniamy nie tylko profesjonalną aranżację Stref VIP, organizację spotkań meet & greet, czy organizację poczęstunku dla gwiazd. 
Bankiet na płycie Spodka? Dlaczego nie!

Zorganizuj  niezapominany wieczór dla swoich gości w legendarnej hali.