Dla Ciebie

21 kwietnia 2016, czwartek, godz. 15.14

Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz Hala Widowiskowo- Sportowa Spodek to niezwykłe miejsce, które tętni życiem i jest przestrzenią dla rekreacji, wypoczynku i spędzania wolnego czasu. Bryła MCK, przedzielona Zieloną Doliną, wkomponowana została w Strefę Kultury. To tutaj codziennie mieszkańcy miasta mogą spotkać się i miło spędzić czas. Taras wypoczynkowy z widokiem na Spodek jest jednym z ulubionych miejsc wielu Katowiczan, a także przyciąga turystów, wszystkich którzy chcą odetchnąć w centrum miasta.

Taras widokowy w MCK

Międzynarodowe Centrum Kongresowe to miejsce wielu ciekawych wydarzeń, które przyciągają tłumy każdego weekendu. Odbywają się tutaj targi, bazary, wystawy, pokazy, które zachęcają do spędzenia wolnego w aktywny i ciekawy sposób. Do tej pory gościliśmy: kilka edycji SILESIA BAZAAR, w tym edycję poświęconą dizajnowi niezależnemu jak i edycję Kids, targi Mustache Yard Sale, targi Bazar, wydarzenie ze świata architektury i designu - 4 Design Days i wiele innych.

4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Komngresowym 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Komngresowym

Chcemy, aby Międzynarodowe Centrum Kongresowe tętniło życiem na co dzień, a każdy odwiedzający znalazł tutaj coś dla siebie. W naszych planach jest organizowanie sezonowych wydarzeń, spotkań, śniadań na trawie. A już wkrótce do budynku MCK wprowadzi się wyjątkowa restauracja.

Zapraszamy.