Ferie w Spodku

13 stycznia 2017, piątek, godz. 17.07

Ferie w Spodku

Z myślą o tych, którzy ferie zimowe spędzą w mieście, przygotowaliśmy specjalne atrakcje w Spodku: zwiększamy dwukrotnie liczbę ślizgawek, wprowadzamy niższe ceny wstępu na basen, a dla miłośników rozrywki wprowadzamy każdego wieczora disco na lodowisku. Zapraszamy do Spodka!

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników łyżew – w ferie zimowe ponownie zwiększamy dostępność ślizgawek. W tygodniu, zamiast dotychczasowych dwóch popołudniowych ślizgawek, będzie ich aż pięć. Zapraszamy również, codziennie o godzinie 19:30, na dyskoteki na łyżwach – mówi Marcin Stolarz, prezes PTWP Event Center. – Prosimy, by pamiętać o czapkach i rękawiczkach, a także o kaskach dla najmłodszych – dodaje.

Fani sportu na lodzie bilety wstępu mogą kupować w kasach Spodka na pół godziny przed rozpoczęciem pierwszej ślizgawki każdego dnia oraz – w dowolnym czasie – poprzez aplikację na urządzenia mobilne (dla IOS i systemu Android) i on-line: www.bilety24.pl/public/spodek/. Z tego ostatniego rozwiązania korzysta już ok. 30 proc. odwiedzających lodowisko, którzy w ten sposób nie tylko unikają kolejek, ale również zapewniają sobie wejście na ślizgawkę o wybranej godzinie.

Podczas zimowych ferii na lodowisku w katowickim Spodku początkującym łyżwiarzom pomagać w nauce będą specjalne pingwiny. Dobrą energię uzupełnić można korzystając z oferty słodkich wypieków (Petit), a rozgrzać się m.in. gorącą czekoladą albo piernikowym latte (Bike cafe).

Dla chętnych dostępne będą także pozostałe obiekty sportowe z infrastruktury Spodka – sauna sucha i parowa, podgrzewane leżanki rekreacyjne oraz basen, na który w czasie ferii można wejść nabywając bilet w specjalnej obniżonej cenie. W godzinach 8:00-12:00 bilety będą kosztowały 8 zł – ulgowy i 12 zł – normalny (regularna cena to 10-16 zł.).

W działającym przy lodowisku, zaopatrzonym w nowy sprzęt punkcie, można wypożyczyć łyżwy figurowe, do hokeja oraz rekreacyjne, a także skorzystać z usługi profesjonalnego ostrzenia sprzętu.
Ceny ślizgawek: bilet normalny 10 zł, ulgowy (przysługuje dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej) – 7 zł, dzieci do lat 7 – 5 zł, bilet rodzinny 2+2 – 25 zł.

Lodowisko w Spodku otwarte jest zgodnie z aktualnym harmonogramem ślizgawek dostępnym na stronie www.spodekkatowice.pl