Kabaretowy Dzień Kobiet 2018

10 marca 2018, sobota, godz. 18.00 - 22.00

kabaretowy-dzien-kobiet w Spodku

Kabaretowy Dzień Kobiet

Utarło się przekonanie, że Dzień Kobiet jest… wyłącznie dla kobiet. Nic bardziej mylnego – Dzień Kobiet jest dla wszystkich – dla płci pięknej oraz dla mężczyzn, którzy świętują razem z nią!

Już 10 marca w katowickim Spodku odbędzie się specjalny kabareton o kobietach – dla kobiet, mężczyzn, matek, ojców, sióstr i braci, żon oraz mężów.

Świat kobiet nie jest oderwaną od rzeczywistości krainą, gdzie wszystko jest na opak i żaden facet nie ma tam prawa wstępu. Scenę najważniejszej hali widowiskowej na Śląsku dzielić będą stuprocentowi mężczyźni oraz kobiety z krwi i kości. Razem udowodnią, że kobiecy punkt widzenia, podobnie jak ich święto – jest dla każdego!

Kabaret Młodych Panów zaprosił do Spodka bezkompromisowych facetów – Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile oraz Piotra Bałtroczyka oraz przedstawicielki płci pięknej – Ewę Błachnio oraz zespół Frele, które pokażą, jak silna i niezależna jest dziś Polka - Europejka, jednym słowem – KOBIETA.

Panowie – nie może Was tam zabraknąć! Drogie Panie – ten koncert jest lepszy niż kwiaty!


BILETY

Bilety od: 70 zł

W dniu wydarzenia w Spodku bilety nie będą sprzedawane. Sprzedaż prowadzona będzie online tylko do godziny 12:00 w dniu 10 marca.

KUP BILET ON-LINE

Informacje organizacyjne

Szczegóły na stronie wydarzenia:
http://kabaretowydzienkobiet.pl/ 

Organizator

koncerty@starmanager.pl 

www.kmp.art.pl 

www.starmanager.pl 

tel. 796 228 785