Siatkarska Barbórka: GKS Katowice - Asseco Resovia

13 grudnia 2017, środa, godz. 18.00 - 20.30

Siatkarska Barbórka w Spodku

Zapraszamy do Spodka na barbórkowy mecz siatkówki: GKS Katowice vs. Asseco Resovia.

Przed siatkarzami GKS-u Katowice kolejne wielkie wyzwanie. Tym razem w legendarnym Spodku drużyna Piotra Gruszki zmierzy się z Asseco Resovią. Rzeszowski zespół to siedmiokrotny mistrz i multimedialista mistrzostw Polski. To także jedna z najbardziej utytułowanych drużyn ostatniej dekady.

Z okazji zbliżającej się Barbórki przygotowaliśmy dla kibiców specjalne ceny biletów na starcie z rzeszowskim zespołem, dlatego zachęcamy do jak najwcześniejszego zakupu wejściówek! 

UWAGA! Na Siatkarską Barbórkę w Spodku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla górników. Za okazaniem swojej "blachy" w dniu meczowym bilet rodzinny będą mogli nabyć za 30 zł. Poza tym każda osoba, która pojawi się w Spodku ubrana w jedną z części ubioru górniczego (czako, hełm, mundur górniczy lub jego marynarka) wejdzie do Spodka za jedyne 10 zł!

Bilety można kupować na stronie www.kupbilet.pl, we wszystkich salonach "EMPIK" oraz w sklepie Strefa GieKSy zlokalizowanym na Stadionie Miejskim.

Do zobaczenia na Siatkarskiej Barbórce w Spodku!


BILETY

Bilety od: 10 zł

Do 4 grudnia włącznie bilety można kupić w cenie 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) i 30 zł (rodzinny). Od 5 grudnia bilety będą kosztować odpowiednio 25, 10 i 50 zł. Z kolei w dniu meczowym ich koszt będzie wynosił 30, 10 i 60 zł.

KUP BILET ON-LINE