Bilety na europejską trasę TORI AMOS 2023 już w sprzedaży

z27987989V,Tori-Amos.jpg

Jak już informowaliśmy, z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej polski występ TORI AMOS wraz z częścią europejskiej trasy artystki został przełożony na nowy termin. Polski koncert Tori Amos odbędzie się 28 kwietnia 2023 roku w katowickim Spodku. Bilety na ten termin już w sprzedaży dostępne na stronie internetowej.

Wszystkie bilety zakupione na koncert artystki, który miał odbyć się w lutym tego roku, zachowują swoją ważność na katowicki występ Tori Amos w 2023 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na koncert Tori Amos.

W roli gościa specjalnego będzie można zobaczyć irlandzki duet Saint Sister. Zespół, którego twórczość określana jest mianem "atmosfolku", ma na koncie dwie płyty studyjne, "Shape of Silence" (2018) oraz "Where I Should End" (2021).  Na najnowszym krążku Morgana MacIntyre i Gemma Doherty wzbogacają swoje brzmienie, tworząc nastrojowe pejzaże dźwiękowe, promieniujące zjawiskowym ciepłem.