LODOWISKO


Szanowni Państwo,

za nami kolejny sezon na lodowisku! Nasze ogólnodostępne ślizgawki od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem, czego potwierdzeniem jest - zakończony właśnie sezon 2023/24. Zorganizowaliśmy 331 sesji ślizgawek, a odwiedziło nas w tym czasie ponad 35 tysięcy sympatyków łyżew. Do dyspozycji były: tafla lodowiska, dobra muzyka, wypożyczalnia, szlifiernia oraz kompleksowe zaplecze, co dawało miłośnikom jazdy na łyżwach możliwość miłego spędzenia czasu. Zakończyliśmy zatem sezon 23/24, ale zapraszamy już na następny. Widzimy się we wrześniu!

Zapraszamy. 

Bilety można kupić:

  • w kasach przy lodowisku (na pół godziny przed rozpoczęciem każdej ślizgawki danego dnia)
  • on-line (TUTAJ)
  • poprzez aplikację mobilną dla IOS, dla systemu Android
  • Bilety ulgowe (12 zł) przysługują dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Bilety ulgowe (8 zł) przysługują dzieciom do lat 7, oraz studentom - ale wyłącznie w "studenckie czwartki" także po weryfikacji ważnej legitymacji studenckiej. Ulga dla studentów realizowana jest tylko w czwartki wskazane w harmonogramie.
  •  Ślizgawka z bonusem czyli (zgodnie z harmonogramem) wieczorna sesja na lodzie w wybrane soboty, przedłużona o kwadrans, bez konieczności dopłaty. Wszystkich miłośników muzyki i łyżew zapraszamy do świetnej zabawy!

  • Studenckie czwartki

    Wszyscy studenci po okazaniu ważnej legitymacji na czwartkowe zajęcia - ślizgawki o 19:00 płacą tylko 8 zł.

Lodowisko w Spodku to również miejsce treningów i rozgrywania hokejowych meczów ligowych.


Zapraszamy.