European Start-up Days za nami!

esd

Spodkiem na dwa dni zawładnęli kreatywni przedsiębiorcy stawiający na rozwój swojego biznesu.

Trzecia edycja European Start-up Days, wydarzenia towarzyszącego 10. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego za nami. W dniach 15 i 16 maja 2018 Spodek odwiedziło ponad 2,5 tys. osób. To były  dwa dni pełne emocji, ciekawych debat, sesji, spotkań, networkingu i wiele więcej.

Start-Up Challenge, który towarzyszy European Start-Up Days, dedykowany jest młodym przedsiębiorcom z innowacyjnymi pomysłami na biznes. Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 200 firm. 100 z nich zaprezentowało się podczas European Start-Up Days. Autorzy 18 finalistów wystąpili zaś nie tylko na scenach prezentacyjnych ESD, ale również Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Przenośne laboratorium, interaktywne lustro, aplikacja do rozpoznawania sklepowych półek, laserowy monitoring konstrukcji dachów, przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych na rafinowany olej napędowy, nowe zastosowanie nanotechnologii w powłokach malarskich - oto sześć najbardziej innowacyjnych pomysłów na biznes wyłonionych w konkursie Start-up Challenge.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.