Jubileusz 30-lecia musicalu Metro

IMG_3754.JPG

Musical METRO to legenda polskiej rozrywki. To kultowy polski musical grany nieprzerwanie od 30 lat.Teraz wyrusza w trasę po Polsce, aby występami na żywo uświetnić jubileusz 30-lecia powstania. Pierwsze na trasie są Katowice i Spodek, gdzie odbędzie się niepowtarzalny, jubileuszowy koncert.  Zapraszamy 13 listopada na wyjątkowe widowisko.

Świat się zmienia,
Padają mury, otwierają się granice
Teatr też się zmienia
Niezmienne pozostają tylko marzenia...
... marzenia młodych ludzi, nasze marzenia

Występ w Spodku zrealizowany zostanie na obrotowej scenie z rozmachem i perfekcjonizmem na jaki stać jego reżysera – Janusza Józefowicza a całe przedstawienie będzie rejestrowane a potem emitowane w telewizji. Wszyscy widzowie biorący w nim udział, będą mieli okazję stać się częścią historii polskiego musicalu.

Organizatorzy spodziewają się na scenie gości z pierwszej obsady METRA.

Musical „Metro” stał się pierwszym w Polsce – i jak dotąd jedynym – „kultowym” wydarzeniem teatralnym. Żadne polskie przedstawienie dramatyczne, komediowe, operowe, operetkowe, kabaretowe czy rewiowe nie osiągnęło 950 przedstawień, żadne nie było obejrzane przez prawie milion widzów. Ale produkcja „Metra” to nie tylko historia niebywałego wprost sukcesu kasowego, a także artystycznego. To przede wszystkim optymistyczna historia grupy młodych ludzi. Ludzi, którzy udowodnili, że gdy się ma talent i ambicje, nawet w Polsce można odnieść sukces, zdobyć pieniądze i sławę.  Do dziś Metro zagrano ponad 2300 razy.

Bilety: https://sklep.ebilet.pl/60235645016080412

27 września w Spodku odbyła się konferencja prasowa z udziałem Janusza Józefowicza i Janosza Stokłosy zapowiadająca 30 jubileuszowy musical Metro.