Koncert Dawida Podsiadło- informacje organizacyjne

Koncert Dawida Podsiadło w Spodku informacje organizacyjne

Przypominamy, że koncert Dawida Podsiadło w Katowicach jest wyprzedany w związku z czym sprzedaż biletów została zamknięta oraz nie będzie możliwości zakupu biletów przy wejściu na obiekt. Prosimy o wcześniejsze przybycie na teren wydarzenia. Spodziewamy się sporej frekwencji, dlatego punktualne pojawienie się na miejscu ułatwi nam planowe rozpoczęcie koncertu.


Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy pod adresem: www.goodtaste.pl/regulamin 

INFORMACJA O BILETACH:

Jedynie bilety zakupione w oficjalnych punktach sprzedaży (www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.goingapp.pl  oraz sklepy sieci Empik, Saturn i Media Markt) gwarantują możliwość wejścia na koncert. Odradzamy zakup biletów poza autoryzowanymi punktami, ponieważ istnieje ryzyko zakupu biletów fałszywych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejścia na koncert.
WAŻNE: Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu.

Bilety umożliwiają jednorazowe wejście na koncert. Po ich zeskanowaniu opuszczenie obiektu wiąże się z brakiem możliwości powrotu na teren imprezy.

Samodzielnie uczestniczyć w wydarzeniu może osoba, która w dniu imprezy ma ukończony 16. rok życia. Przy uczestnictwie osób, które w dniu imprezy mają ukończone 16 lat, jednak nie mają ukończonych lat 18, wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego (bit.ly/zgodanauczestnictwo). Organizator bądź najęty przez niego podwykonawca ma prawo do weryfikacji wieku uczestnika na podstawie dokumentu tożsamości oraz do weryfikacji zgody w przypadku osób pomiędzy 16 a 18 rokiem życia. Osoby poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w imprezie jedynie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Zarówno uczestnik jak i opiekun muszą posiadać ważne bilety wstępu na imprezę.

ROZPISKA GODZINOWA:

Otwarcie bram - 18:30

Podana godzina jest orientacyjna i może ulec zmianie.

INFORMACJA O WEJŚCIACH NA OBIEKT:

Osoby posiadające bilety na PŁYTĘ do obiektu dostaną się bramą: 0

Osoby posiadające bilety na TRYBUNY do obiektu dostaną się bramami: 2 i 3

Prosimy o bezpośrednie kierowanie się do dedykowanych danym biletom bram celem uniknięcia ponownego oczekiwania w kolejce. W związku z trwającymi przygotowaniami do Konferencji w sprawie Zmian Klimatu COP 24 istnieje możliwość utrudnionej drogi dostępu do Spodka, wokół obiektu zostały wyznaczone wąskie korytarze do odpowiednich wejść.

Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia między innymi: broni, alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, środków odurzających i substancji psychotropowych, środków trujących i promieniotwórczych, płynów łatwopalnych, napojów w opakowaniach szklanych, plastikowych, metalowych i kartonowych, artykułów spożywczych, profesjonalnych aparatów fotograficznych, selfie stickiów oraz parasoli z ostrym zakończeniem.

PARKING:

W związku ze zbliżającą się Konferencją w Sprawie Zmian Klimatu COP 24 zamknięte zostały parkingi miejskie w najbliższym otoczeniu Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka. Więcej informacji na temat wyłączeń oraz alternatywnych miejsc parkingowych można znaleźć na stronie: bit.ly/2OtEkOX. Z powodu ograniczonej liczby miejsc parkingowych zachęcamy do przybycia na wydarzenie komunikacją miejską.

SZATNIA:

Na obiekcie można skorzystać z szatni (płatnej 2 zł). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione tam rzeczy.

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że podczas koncertu wykorzystywane będą silne efekty świetlne oraz stroboskopowe. Uprzedzamy również o możliwym wysokim poziomie hałasu, dlatego podczas koncertu obowiązkiem rodzica lub opiekuna prawnego, który uczestniczy w wydarzeniu wraz z dzieckiem, jest zadbanie o jego bezpieczeństwo, a w szczególności o zabezpieczenie słuchu dziecka tak, by nie doszło do uszkodzeń wskutek zbyt głośnej muzyki (słuchawki ochronne).