Koncert polskich gwiazd dla Spodka na 45. urodziny hali

urodziny spodka

22 października br. w wydarzeniu, które będzie spektaklem prezentującym historię Spodka i związane z nim wspomnienia, udział wezmą m.in.: jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych – Lady Pank, grupa Myslovitz, raper Miuosh i zespół Kaliber 44, wokalista i lider TSA Marek Piekarczyk oraz zespół Cree. Bilety na koncert z okazji 45. urodzin jednego z symboli Katowic dostępne są na platformie www.ticketpro.pl oraz w sieciach sprzedaży Empik, Media Markt i Saturn. Do końca miesiąca obowiązują preferencyjne ceny.

Artyści, którzy wezmą udział w koncercie z okazji 45. urodzin Spodka, wykonają utwory z własnych repertuarów oraz zagranicznych gwiazd, które na przestrzeni minionych lat występowały w słynnym katowickim obiekcie. 22 października br. będzie można usłyszeć m.in.: największe hity zespołów takich jak Metallica, Genesis, Depeche Mode, Deep Purple, Simple Red oraz wokalistów: Erica Claptona i Robbiego Williamsa. 

Wieczór pełen wspomnień, wywiadów i prezentacji multimedialnych poprowadzą Piotr Baron i Piotr Stelmach. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. 

– Takiego wydarzenia jeszcze w Spodku nie było. Na 45. urodziny zaprosiliśmy polskich artystów, którzy są ze Spodkiem związani, mają do niego sentyment, to tu wspólnie z publicznością niejednokrotnie przeżywali niezapomniane, koncertowe uniesienia – mówi Wojciech Kuśpik, prezes zarządzającej obiektem firmy PTWP Event Center. – To będzie wieczór, który przywoła piękne chwile i z pewnością dostarczy wielu emocji – dodaje. 

Jubileusz Spodka odbędzie się 22 października br. W ramach obchodów organizatorzy zaplanowali dzień otwarty, koncert i zamknięty wieczorny bankiet. Program dnia otwartego obejmuje m.in.: ślizgawki na z lodowisku, animacje dla dzieci, zabawy i gry interaktywne, spotkania i treningi z udziałem znanych sportowców, malowanie laurek i wyświetlanie prac na ekranie przed obiektem. W tym wyjątkowym dniu po Spodku oprowadzać będą znane, związane z halą osoby, odbędzie się także debata „Co dalej ze Spodkiem” z udziałem urbanistów, socjologów i architektów. 

Do końca września obowiązują specjalne niższe ceny biletów na koncert: 29 zł, 39 zł i 49 zł, w październiku ceny biletów rozpoczynać się będą od 39 zł. Sprzedaż odbywa się przez platformę www.ticketpro.pl, a także w salonach sprzedaży Empik, Media Markt i Saturn.

Udział w dniu otwartym podczas 45. urodzin Spodka oraz debacie jest bezpłatny.

Szczegółowy plan 45. urodzin Spodka oraz wykaz miejsc, w których prowadzona jest sprzedaż biletów, znajdują się na stronie: www.spodekkatowice.pl/pl/urodziny-spodka