Koniec kolejnego sezonu na Lodowisku - odwiedziło nas prawie 60 000 osób

1200x675.jpg

W kalendarzu Spodka zima kończy się wraz z topniejącą taflą lodowiska. Sezon 2022/23 uważamy za zamknięty i mamy dla was kilka ciekawych statystyk. Lodowisko łącznie odwiedziło prawie 60 000 osób (kibice i miłośnicy łyżew).
👉 Ogromny sukces odnieśli hokeiści GKS-u, którzy drugi raz z rzędu zostali mistrzami Polski. W sumie rozegrali w sezonie 29 „domowych” meczów ligowych. Ich rywalizację obejrzało na żywo ponad 23 tysiące kibiców.
👉 Powodzeniem cieszyły się także ślizgawki dla mieszkańców regionu. Zorganizowaliśmy ich aż 350.  W ciągu sezonu ślizgawek z tafli lodowiska skorzystało ponad 36 tysięcy osób, a z wypożyczali wydano prawie 16 tysięcy par łyżew.
👉 Również pingwinki do nauki jazdy cieszyły się dużą sympatią najmłodszych.
Sezon odchodzi zatem do historii, ale kolejny rozpoczniemy już niebawem. Zapraszamy na lodowisko w Spodku, na którym tak licznie bywacie od... 1969 roku!

Na finał NIESPODZIANKA -przestrzeń lodowiska na sezon letni zamieni się w miejsce zabaw dla najmłodszych! Na dzieci czekać będą atrakcje do skakania, biegania i wspinania, tory przeszkód, zjeżdżalnie i zamki. Atrakcje  parku dmuchańców są przeznaczone zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci (od 3 do 13 roku życia). Opiekunowie wchodzą za darmo. Szczegóły dotyczące Planety Gigantów - dmuchanego krytego park atrakcji znajdziecie w naszym kalendarium. Atrakcja będzie czynna od 29 kwietnia do 16 sierpnia (Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota-Niedziela 10:00-20:00).