NIEZBĘDNIK KIBICA – przeczytaj przed wizytą na Mistrzostwach Świata w Siatkówce

vmtu5k9wgbb8ub6xwg2v.png

Zaczynamy rozgrywki podczas Mistrzostw Świata Piłki Siatkowej Mężczyzn w Spodku - i czekamy na Was - najlepszych kibiców na świecie. Przed wizytą zerknijcie proszę na krótki NIEZBĘDNIK KIBICA – odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Was pytania.

BILETY

Dwa mecze w jednym dniu – czy można opuszczać Spodek w przerwie?
Tak, będzie można wyjść, ale wyłącznie na strefę zewnętrzną przy Spodku, tam – przy bramie nr 7 będzie skaner, gdzie po zeskanowaniu i np. po zakupie jedzenia można będzie wrócić do hali, w innych przypadkach, nie będzie możliwe wychodzenie z obiektu.

SPODEK

Od której będą wpuszczani kibice do Spodka podczas mistrzostw świata?
Od godz. 16.00 każdego dnia meczowego.

Czy mogę wnieść na mecz własne jedzenie, picie, butelkę na wodę z filtrem?
Nie, organizator nie zezwala na wnoszenia własnego jedzenia, picia, butelek itp. Podczas imprezy można korzystać z kiosków gastronomicznych na antresoli Spodka.

Czy mogę wnieść na mecz torebkę lub plecak?
Tak, organizator zezwala na wnoszenie małej torebki lub małego plecaka.

Czy w czasie Mistrzostw na hali będą stoiska, gdzie będzie można dokonać zakupu koszulek reprezentacyjnych?
Tak, organizator przewidział stoiska z koszulkami ulokowane na antresoli Spodka (wejście dowolne).

PARKOWANIE

Czy Spodek ma swój parking? Gdzie parkować?
Spodek nie ma swojego parkingu, dlatego należy zaplanować tak czas przybycia, by znaleźć miejsce na terenie Strefy Kultury lub w okolicach Spodka, korzystając z parkingów miejskich Miasta Katowice.

STREFA KIBICA

Czy w tym roku przed Spodkiem będzie Strefa Kibica?
Tak, w tym roku Miasto Katowice organizuje Strefę Kibica z możliwością śledzenia finałowych rozgrywek na telebimie. Ale uwaga - Strefa Kibica zaplanowana jest tylko na 10 i 11 września i w nowym miejscu - nie bezpośrednio przed Spodkiem ale tuż obok, przy Pomniku Powstańców Śląskich.
Transmisje spotkań będą rozpoczynały się zgodnie z planowanymi transmisjami telewizyjnymi, jednak ze względu na specyfikę transmisji na żywo, mogą one podlegać drobnym przesunięciom. Mecze półfinałowe rozpoczynać się będą o godz. 18.00 i 21.00. Natomiast 11 września mecz o 3. miejsce rozpocznie się o godz. 18.00, a spotkanie decydujące o mistrzostwie świata rozpocznie się o 21.00.