Piłkarskie emocje w „Tarasach Spodka”- nowe bistro będzie funkcjonować do końca wakacji

_NGR2283.jpg

Jedyny taki widok na serce Katowic, osiem telewizorów o przekątnej 50 cali - piłkarskie emocje turnieju Mistrzostw Europy kibice będą mogli śledzić w nowym bistro zlokalizowanym na tarasie Spodka. Lokal rusza 12 czerwca i zaprasza na wspólne kibicowanie podczas meczu Polska - Irlandia Północna.

– Goście w komfortowych warunkach przeżyją futbolowe emocje. Rozpoczynamy działalność w dniu, kiedy Polacy zmierzą się we Francji z Irlandią Północną. Zachęcamy do przybycia w barwach narodowych i gorącego dopingowania naszej drużyny – mówi Marcin Stolarz, wiceprezes PTWP Event Center.

W Tarasach Spodka mecze piłkarskie Euro 2016 będzie można oglądać na ośmiu telewizorach o przekątnej 50 cali. Kibice zobaczą wszystkie spotkania turnieju we Francji. W ostatniej serii gier, pierwszej fazy mistrzostw, to widzowie w internetowym głosowaniu zdecydują, które z równolegle rozgrywanych spotkań chcą obejrzeć.

Tarasy Spodka, bo tak brzmi nazwa bistro, funkcjonować będą od niedzieli, 12 czerwca - kiedy pierwszy mecz na Euro rozegra Reprezentacja Polski. Lokal umiejscowiony jest na tarasie legendarnej hali, w pobliżu wejścia do Międzynarodowego Centrum Kongresowego i przy popularnej wśród mieszkańców miasta trasie spacerowej prowadzącej przez Zieloną Dolinę.

W następnym tygodniu najemca planuje rozszerzyć ofertę menu bistro Tarasy Spodka obejmuje lekkie dania na ciepło (tortille, quesadillas), sałatki, przekąski, burgery oraz ziemne i ciepłe napoje, od owocowych smoothie po różnego rodzaju alkohole. Te ostatnie będą w ofercie już w niedzielę 12 czerwca, piwa - w tym irlandzkie, przygotowane specjalnie na inaugurujący działalność restauracji mecz z Irlandią Północną.

Sportowe emocje zostaną wpisane na stałe w ofertę lokalu, bo już w sierpniu Tarasy Spodka po raz kolejny zaproszą do wspólnego kibicowania podczas XXXI Letnich Igrzysk Olimpijskich Rio 2016. Najemca rozpocznie swoją działalność 12 czerwca, lokal czynny codziennie od godziny 12.00 do ostatniego gościa będzie funkcjonował przez całe wakacje letnie.

Rezerwacja stolików pod numerem telefonu: 532 363 001. Prosimy poinformować, że chodzi o rezerwację w "Tarasach Spodka".