Początek sierpnia z Centrum Kato

ov4qmw26kjxl9kdg_r2_940.jpg

Z początkiem sierpnia Centrum Kato (wcześniej znane jako Gastrofajer), wydarzenie organizowane m.in. na Tarasach Spodka, przygotowało dla mieszkańców Katowic oraz wszystkich innych zainteresowanych ogrom atrakcji. Codziennie od środy do niedzieli macie możliwość uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach w świetnej atmosferze.

Centrum Kato to cykliczne wydarzenie organizowane w przestrzeni wspólnej Spodka oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego (MCK). Organizatorzy co tydzień przygotowują wyjątkowy zestaw atrakcji w akompaniamencie pysznego jedzenia z lokalnych restauracji lub punktów gastronomicznych. Nieodłącznym elementem jest również muzyka, która rozbrzmiewa na wszystkie strony Katowic.
W tym tygodniu organizatorzy przygotowali m.in.: Kino plenerowe (tym razem zostanie pokazany film Vox Lux reżyserii Bradiego Corbeta), darmową naukę Bachaty organizowaną przez szkołę tańca Mil Pasos czy DJ-set Grubsona, znanego w całej Polsce rapera i producenta.

Nie zabraknie również cotygodniowego Niedzielnego Śniadania w Centrum Kato, na którym będziecie mogli spróbować zróżnicowanej kuchni, a co najlepsze – kupić półprodukty na domowe śniadania nadchodzącego tygodnia na przygotowanym specjalnie na tę okazję śniadaniowym markecie.
Centrum Kato jest idealnym sposobem na naładowanie baterii na następny tydzień, o czym niejednokrotnie wspominali uczestnicy wydarzenia.
Do zobaczenia!

---
Pełna lista przygotowanych atrakcji i wydarzeń na nadchodzący tydzień (4-8.08) wraz ze szczegółowym harmonogramem znajduje się na facebookowym profilu Centrum Kato.