Prezes PTWP Event Center, zarządcy Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, z nagrodą branży eventowej

Marcin_Stolarz1.jpg

Marcin Stolarz, prezes firmy PTWP Event Center, operatora Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, został laureatem konkursu MP POWER AWARDS®. W ubiegłym roku prestiżowe wyróżnienie zdobyły zarządzane przez firmę obiekty.

Plebiscyt MP Power 12 wskazuje osoby, które w 2019 roku miały największy wpływ na rozwój branży eventowej, profesjonalistów osiągających sukcesy zawodowe w swojej specjalizacji, wyróżniających się wysokim poziomem etyki zawodowej oraz jakością działania, a także działające na rzecz rozwoju rynku i kreowania dobrych praktyk we współpracy pomiędzy podmiotami działającymi w branży spotkań.

Marcin Stolarz, prezes firmy PTWP Event Center, został zwycięzcą tegorocznego MP Power Awards w kategorii MP POWER 12 Dostawca – Venue.

Gratuluję wszystkim laureatom i nominowanym. Choć nagroda trafia w moje ręce, należy się ona całemu zespołowi PTWP Event Center. Szczególnie teraz, kiedy cała branża stoi w obliczu wielkiego wyzwania i walki z konsekwencjami pandemii COVID-19, kieruję słowa podziękowania do moich współpracowników – mówi Marcin Stolarz, prezes firmy PTWP Event Center, operatora Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. – Niech moc zawarta w nazwie wyróżnienia będzie z nami! Oby branża MICE jak najszybciej wracała do normalności – dodaje.

Konkursowe jury wyróżniło również jedną z imprez, która odbyła się w listopadzie 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Laureatem MP POWER AWARDS® – MP POWER PROJEKT w kategorii Kongres została WADA 2019 – konferencja dotycząca dopingu w sporcie, organizowana przez World Anti-Doping Agency (WADA) i Ministerstwo Sportu i Turystyki w partnerstwie z Miastem Katowice i Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego.

W ubiegłorocznej edycji konkursu, tytułem MP Power Multi Venue 2018, wyróżniono Spodek i Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Obiekty doceniono za możliwość łączenia organizacji różnych form spotkań w jednej lokalizacji. Pod uwagę brane były także: charakter miejsca, możliwości organizacyjne, atrakcyjność i elastyczność miejsca, zastosowane rozwiązania logistyczne i techniczne oraz dostosowanie miejsca do potrzeb organizatorów eventów.