Rusza nowy sezon na naszym lodowisku. Zaczynamy 30 września.

pexels-photo-6850566.jpeg

Sezon na ślizgawki czas zacząć! Lodowisko już odpowiednio zmrożone – a co ciekawe, służy ono w Spodku dla mieszkańców już od... 1969 roku!
Tradycyjnie pierwsze dwie ślizgawki na rozpoczęcie sezonu są bezpłatne – zapraszamy 30 września (piątek) o godzinie 18.00 i 19.30 – możecie wpaść na łyżwy za darmo! Kto pierwszy ten lepszy - wpuszczamy chętnych do wyczerpania miejsc (na każdą sesję może przyjść 150 osób).
Bilety na kolejne ślizgawki na naszym lodowisku są już dostępne w sprzedaży (w kasach Spodka lub online). Szczegóły w zakładce na naszej stronie.

Zapraszamy wszystkich chętnych – mamy specjalne bilety rodzinne, możliwość wypożyczenia pingwinków do nauki jazdy dla dzieci, tańsze czwartki dla studentów itp. Jeżeli nie masz swoich łyżew – nic straconego – skorzystaj z naszej wypożyczalni.
Jedna ślizgawka trwa 60 minut.

CENNIK na sezon 2022/2023
Bilet normalny 16 zł
Bilet ulgowy 11 zł
Bilet dla dzieci (do lat 7) 8 zł
Bilet studenckie czwartki 8 zł
Bilet rodzinny (2+2) 40 zł
Wypożyczenie łyżew 12 zł
Naostrzenie łyżew 15 zł
Pingwinek do nauki jazdy 10 zł
Bezpieczny zestaw do jazdy (kask + kamizelka) 5 zł

Bilety ulgowe w cenie 11 zł - przysługują dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Bilety ulgowe za w cenie 8 zł przysługują dzieciom do lat 7, oraz studentom – ale wyłącznie w „studenckie czwartki” po weryfikacji ważnej legitymacji studenckiej.

WYDARZENIA SPECJALNE:
● STUDENCKIE CZWARTKI – wszyscy studenci po okazaniu ważnej legitymacji na czwartkowe ślizgawki o 19.15 płacą tylko 8 zł.
● DISCO NA LODOWISKU – w wybrane dni zapraszamy na wieczorna ślizgawkę połączoną z muzyką. Sprawdź w harmonogramie najbliższy termin.

fot. pexels