Siatkarskie Święta w Spodku! Kup bilet na mecz 18 kwietnia.

pexels-pavel-danilyuk-6203517.jpg

Ligowa siatkówka na najwyższym poziomie wraca do legendarnego Spodka! To właśnie tam siatkarski GKS Katowice rozegra rewanżowe starcie 1/4 finału PlusLigi z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Mecz odbędzie się w poniedziałek 18 kwietnia o godzinie 14:45  zapraszamy na Siatkarskie Święta w Spodku!

Siatkarski GKS Katowice w sezonie 2021/2022 awansował do najlepszej ósemki drużyn PlusLigi i tym samym po raz pierwszy w swojej historii zagra w ćwierćfinale siatkarskich mistrzostw Polski. To wielki sukces drużyny pod wodzą trenera Grzegorza Słabego, która mimo wielu trudnych chwil w tym sezonie stanęła na wysokości zadania i sprawiła wiele radości kibicom siatkówki w Katowicach swoimi występami. Teraz czas na święto ligowej siatkówki w legendarnym Spodku! Najsłynniejsza katowicka hala będzie obiektem zmagań GKS-u Katowice z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, aktualnym klubowym mistrzem Europy i wicemistrzem Polski, w ramach rewanżowego starcia 1/4 fazy play-off.

W sprzedaży są już bilety na to wydarzenie. Wejściówki kosztują 30 zł (bilet normalny), 20 zł (bilet ulgowy) oraz 60 zł (bilet rodzinny). Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Bilet rodzinny na sektory 1 i 2 Trybuny Głównej przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia. W sprzedaży są także bilety VIP (120 zł) i VIP junior (60 zł).

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8.
W dniu meczu bilety będzie można zakupić w kasie Spodka, która zostanie otwarta na 1,5 godziny przed rozpoczęciem spotkania.