Ślizgawki przez cały tydzień, w sobotę DISCO, w niedzielę szkółka. Lodowisko w Spodku zaprasza od 1 października 2016 r.

Lodowisko Spodek.jpg

Lodowisko w katowickim Spodku otwiera się na miłośników łyżew i hokeja w niespotykanej dotąd skali. Od pierwszego października br. ze ślizgawek będzie można korzystać na co dzień i w regularnych godzinach. W sobotnie wieczory zarządca hali zaprasza na DISCO, a w niedzielne poranki – chętne do nauki jazdy na łyżwach dzieci. Bilety wstępu kupić można on-line, w kasach Spodka oraz przez aplikację na urządzenia mobilne.

– Od czasu przejęcia Spodka w zarządzanie, otrzymaliśmy bardzo wiele zapytań i sugestii związanych z lodowiskiem. Postanowiliśmy odpowiedzieć na formułowane wprost oczekiwania fanów sportu na lodzie i zdecydowanie zwiększyć dostępność ślizgawek. Od pierwszego października zapraszamy na kryte lodowisko w centrum miasta, w hali Spodka, codziennie, w stałych godzinach – mówi Marcin Stolarz, wiceprezes PTWP Event Center. – Zadbaliśmy także o infrastrukturę i udogodnienia dla odwiedzających lodowisko – dodaje.

Od pierwszego października br. ślizgawki na lodowisku w Spodku będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00 (wejście B, żółte) i 19:30 (wejście A, niebieskie). W soboty i niedziele ich dostępność jeszcze wzrośnie – na lodową taflę w weekend będzie można wchodzić od godziny 10:30 do 19.30*.

Dodatkowo, miłośnicy muzyki i tańca na lodzie będą mogli od 8 października br., spotykać się na DISCO na lodowisku (w soboty, od godz. 19:30). Od 9 października br. w każdą niedzielę, dostępna będzie także specjalna ślizgawka dla najmłodszych.

Bilety na lodowisko w Spodku można kupić na trzy sposoby: w kasach – na pół godziny przed rozpoczęciem pierwszej ślizgawki danego dnia – oraz w dowolnym czasie przez stronę www.bilety24.pl/public/spodek/ i za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne (dla IOS i systemu Android).

– Wystarczy wybrać z kalendarza dzień oraz godzinę, na którą chcemy kupić bilet, określić wariant cenowy i liczbę biletów. Po dokonaniu płatności otrzymamy bilet internetowy do wydruku na własnej drukarce lub QR kod do pokazania bileterowi przy wejściu na lodowisko na urządzeniu mobilnym. To jedno z udogodnień, jakie przygotowaliśmy dla chcących korzystać ze ślizgawek. Zadbaliśmy także o ofertę gorących i zimnych napojów oraz przekąsek – mówi Marcin Stolarz, wiceprezes PTWP Event Center.

Cenny biletów wstępu na lodowisko w Spodku kształtują się następująco: bilet normalny – 10 zł, ulgowy (przysługuje dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej) – 7 zł. Cena biletu dla dzieci do lat 7 wynosi 5 zł, bilet rodzinny 2+2 to koszt 25 zł.

Przy lodowisku w Spodku działa także zaopatrzona w nowy sprzęt wypożyczalnia. Oferuje łyżwy figurowe, do hokeja oraz rekreacyjne w rozmiarach od nr 27 do 47. Koszt wypożyczenia wynosi 8 zł. W połowie października wprowadzona zostanie także usługa profesjonalnego ostrzenia łyżew.

– Po zabawie na lodowisku zapraszamy do skorzystania z basenu, sauny suchej i parowej oraz podgrzewanych leżanek rekreacyjnych w kompleksie Spodka. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy specjalne, niższe ceny biletów – dodaje Marcin Stolarz. – Oferujemy także możliwość wynajmu hali lodowiska i organizowania wyjątkowych imprez, treningów z gwiazdami dyscyplin sportowych oraz meczy towarzyskich czy turniejów sportowych.

Harmonogram ślizgawek:

http://www.spodekkatowice.pl/pl/harmonogram-slizgawek/118/

* w przypadku meczów hokejowych i innych imprez zakontraktowanych przez operatora, harmonogram ślizgawek może ulec zmianie.