W Spodku o ład i porządek dbają profesjonaliści z grupy Impel

IMG_4004_male.jpg

Za monitoring, ochronę, utrzymanie czystości i pielęgnację zieleni Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach, od 2 maja br. odpowiadają firmy z grupy Impel.
- Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie odwiedzających katowickie Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek są dla nas szczególnie istotne. Zaprosiliśmy do współpracy jedną z największych polskich firm. Profesjonalistów, których wiedza, doświadczenie i zaplecze gwarantują najwyższą jakość usług – mówi Wojciech Kuśpik, prezes PTWP Event Center.

Za monitoring, ochronę, utrzymanie czystości i pielęgnację zieleni Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach, od 2 maja br. odpowiadają firmy z grupy Impel.

– Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie odwiedzających katowickie Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek są dla nas szczególnie istotne. Zaprosiliśmy do współpracy jedną z największych polskich firm. Profesjonalistów, których wiedza, doświadczenie i zaplecze gwarantują najwyższą jakość usług – mówi Wojciech Kuśpik, prezes PTWP Event Center.

Za ochronę obiektów, nieruchomości, przyległej infrastruktury z parkingami oraz imprez i ich użytkowników, monitoring stanu bezpieczeństwa, kontrolę działania systemów alarmowych, dostęp do terenu i usługi recepcyjne w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Spodku odpowiadać będzie firma Impel Security.

O monitoring oraz utrzymanie w czystości obiektów i nieruchomości, na jakich są zlokalizowane, a także pielęgnację zieleni związanej z Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach, dbać będzie firma Impel Cleaning.

– MCK i Spodek to kolejne obiekty tzw. katowickiej Strefy Kultury, którymi się opiekujemy. Zaufało nam już Muzeum Śląskie oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. Wpisujemy się w kulturalny krajobraz Katowic. To dla nas wielka odpowiedzialność, wyróżnienie i prestiż, ponieważ uczestniczymy w renomowanych wydarzeniach docenianych w całej Polsce. Każdy gość odwiedzając Halę Widowiskowo-Sportową Spodek, która od ponad czterdziestu lat towarzyszy mieszkańcom Katowic, oraz nowy gmach MCK, będzie mieć poczucie komfortu i bezpieczeństwa – mówi Bogdan Dzik, wiceprezes Impel SA.