Znamy kolejne gwiazdy Festiwalu Metalmania 2018

Metalmania 2018 w Spodku

Znamy kolejne gwiazdy festiwalu Metalmania, który po kilku latach przerwy powrócił do Spodka. Fani ciężkiego grania już 7 kwietnia na XXIV edycji festiwalu będą mogli usłyszeć Destroyer 666 oraz grupę Shodan, która wystąpi na małej scenie. Zespoły dołączą do grupy Emperor- headlinera tegorocznej edycji.

Destroyer 666, to zespół, który nie musi niczego udowadniać. Powstały w Australii w  1994 roku, najpierw jako solowy projekt gitarzysty KK, do dzisiaj dostarczył swojej publiczności pięć cenionych i uznanych albumów studyjnych, które ugruntowały ich świetną reputację na muzycznej scenie.
"Unchain the Wolves", debiutancki album, wydany w 1997 roku, szybko zyskał międzynarodowe zainteresowanie. Po wielu zmianach w składzie i nagraniu jeszcze mocniejszego krążka "Phoenix Rising" grupa przenosi się do Europy, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na ich koncerty. Płyta "Cold Steel...for an Iron Age (2002r.) ponownie zawojowała metalową scenę muzyczną. Po dłuższej przerwie zespół powrócił na szczyt z albumem "Defiance" (2009r.) Rok temu ukazał się ich piąty album "Wildfire", na którym znalazło się dziewięć absolutnie ognistych kawałków. Destroyer 666 dzięki niezmiennemu i nieustępliwemu duchowi, dostarcza swoim wielbicielom metal w najlepszym wydaniu, bez kompromisów!

SHODAN to deathmetalowe trio powstałe we Wrocławiu w 2013 roku. Ich styl, to unikalna hybryda death metalowej brutalności z niebanalnymi, ale jednocześnie chwytliwymi melodiami. W 2015 zespół, pod okiem Arkadiusza "Malty" Malczewskiego, zarejestrował ślady na debiutancki album "Protocol of Dying". 31 marca 2016r. - za pośrednictwem kooperujących wytwórni Defense Records i Deformeathing Production - pierwszy krążek ujrzał światło dzienne. Album, jak i liczne występy u boku m.in Sinister, Absu, Beheaded czy Rotting Christ, spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony portali muzycznych, zinów jak i fanów metalowej rzeźni.

Metal Mind Productions
zaprasza
 
7.04.2018
 
Metalmania 2018
Katowice - Spodek
 
EMPEROR
DESTROYER 666
XENTRIX
TERRORDOME
SHODAN

+ TBA
 
Ceny biletów w przedsprzedaży:
✔️ FAN - 666 PLN
✔️ Loża - 355 PLN
✔️ Sektory czerwone H, J – 260 PLN
✔️ Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 220 PLN
✔️ Sektory niebieskie od XI rzędu – 180 PLN
✔️ Płyta – 190 PLN
 
Bilety już w sprzedaży:
www.shop.metalmind.com.pl  (KOLEKCJONERSKIE)
www.ticketpro.pl  
www.eventim.pl  
www.ebilet.pl 
www.biletin.pl  
www.ticketportal.pl