Agnieszka Chylińska "Warto było szaleć tak!" 25 lat na scenie

29 sierpnia 2021, niedziela, godz. 19.00

 .jpg

Organizator

Organizator

WAGART
www.wagart.eu 

Szanowni Państwo,
Wracamy do Was z dobrymi informacjami !

W dniu 29 sierpnia 2021  zapraszamy do Hali Spodek w Katowicach na koncert Agnieszki Chylińskiej  w ramach jubileuszowej trasy koncertowej  “Warto było szaleć tak!” 25 lat na scenie.

Poniżej kilka niezbędnych informacji dotyczących zbliżającej się imprezy:

BILETY:

BILETY na pierwotny koncert zakupione w 2019, 2020 i 2021 r.  w serwisach eBilet, Eventim, empik/ going i TicketMaster zachowują ważność. Przed koncertem każda z bileterii wyślę właściwy bilet z przypomnieniem.

Karty wstępu zakupione w 2019 i 2020 r. ( kampania społeczna połączona z koncertem), zachowują swoją ważność !!!

Kontakt: biuro@wagart.eu tel. 32 250 62 90

HARMONOGRAM IMPREZY :

17:30 – otwarcie wejść dla publiczności
18:30 – kampania społeczna – “Pali się, bądź czujny”
19:30 – koncert

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

– pomiar temperatury ciała przy wejściu do hali SPODEK,

– dezynfekcja rąk,

– obowiązkowa maseczka zakrywająca usta i nos,

– zachowanie dystansu 1,5 m pomiędzy uczestnikami w kolejkach,

–  oświadczenie uczestnika koncertu (do pobrania : https://bit.ly/3wlizlh)

W celu usprawnienia procedury wejścia na teren imprezy masowej ,prosimy o wcześniejsze wypełnienie, podpisanie i dostarczenie oświadczenia w dniu koncertu przy wejściu do HALI SPODEK. 

– oświadczenie uczestnika koncertu (do pobrania : https://bit.ly/3wlizlh)

Dziękujemy za wytrwałość, cierpliwość i zachowane bilety.

Organizator: Wagart Warszawa Sp. z o.o. email: biuro@wagart.eu;  tel. 32 2506290

_________

Agnieszka Chylińska wyrusza w jubileuszową trasę koncertową pt. "Warto było szaleć tak!" z okazji 25 lat na polskiej scenie muzycznej! 

Sama artystka tak wypowiada się na temat trasy koncertowej "Warto było szaleć tak!":

"Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…

Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”.

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest Wam dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!"