Beth Hart Solo

01 grudnia 2022, czwartek, godz. 20.00

Beth Hart-2019-Credit-Greg Watermann.3.jpg

Organizator

Modern Look
kontakt@modernlook.pl 

1 grudnia 2022 Beth Hart po raz pierwszy w Polsce zagra Solo!

Przed koncertem na Ladies’ Jazz Festival w Gdyni w lipcu 2019 pisaliśmy o niej za zachwyconymi krytykami muzycznymi: „nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność”. Po tym koncercie doszły  do tego najważniejsze przymioty artystki – PRAWDZIWA, SZCZERA, OTWARTA i PEŁNA CHARYZMY.

Koncert Beth Hart to spotkanie z artystą prawdziwym. Tu uczuć nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie. Na scenie tym razem będzie tylko Ona. Ani odrobiny plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych.

Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem oraz z Joe Bonamassa. Ma na swym koncie wraz z najnowszą  A Tribute to Led Zeppelin siedem płyt, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i stale rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną.