BI_2

15 grudnia 2024, niedziela

Bi-2_Katowice_1200x658.jpg

Bilety

Sprzedaż biletów od 29 marca. 

 

Organizator

High Note Events
sp. z o.o. sp. komandytowa

KONTAKT:
ul. Zbigniewa Wasiutyńskiego 3
00-707 Warszawa
email: poland@makroconcert.pl

Informacja o biletach: info@biletinfo.pl

Zespół Bi-2 koncertujący obecnie w USA i Europie zagra również w Katowicach, w ramach światowej trasy koncertowej „Hallelujah”. Wydarzenie będzie miało miejsce w katowickim SPODKU - 15 grudnia 2024 roku. Artyści zagrają swoje największe hity, takie jak: „Prayer”, „Slippery Streets”, „My Love”, „Varvara”, „My Rock and Roll”, „Silver”, „Nobody Writes to the Colonel” i wiele innych, które zdobyły popularność wśród fanów. Grupa zaprezentuje również swój najnowszy album z 2022 roku pt. "Hallelujah", który nadał nazwę tegorocznej trasie. Album "Hallelujah" stał się pomostem pomiędzy erą pandemii COVID-19 a przełomowym rokiem 2022, przenosząc słuchaczy w emocjonalną podróż pełną pragnień zachowania wierności ideałom – miłości, godności i wolności.

Historia Bi-2 rozpoczęła się na Białorusi w punkowych latach 80-tych i toczyła się przez trudne czasy ich emigracji m.in. do Izraela i Australii. Grupa założona przez wokalistę Liowę (Egor Bortnik) i gitarzystę Szurę (Alexandr Uman), szybko zdobyła rozgłos dzięki swojemu oryginalnemu brzmieniu, podejściu do sztuki rocka i niezwykłym show prezentowanym na żywo. Ważnym punktem ich kariery były również ścieżki dźwiękowe do filmów takich jak "Brother 2", "What Men Are Talking About" czy "Election Day". Dodatkowo, w ich dorobku znajduje się projekt o nazwie "Odd Warrior", w którym brali udział światowej klasy gwiazdy muzyki pop, współpracując z orkiestrą symfoniczną. Na przestrzeni lat twórczość zespołu została doceniona zarówno przez krytyków, jak i fanów, co zaowocowało zdobyciem wielu prestiżowych nagród.

Obecny skład zespołu (nadal z Liową i Szurą na czele) gwarantuje koncerty, które zapisują się na kartach historii. Ich twórczość w dalszym ciągu ewoluuje, obejmując różnorodne gatunki muzyczne. Bi-2 tworzy muzykę, która działa nie tylko na emocje, ale także na ciało i duszę. Katowickie spotkanie z Bi-2 będzie nie tylko koncertem, będzie to rockowa euforia, jaką tylko ten zespół może widzom w pełni zagwarantować. Artyści opowiedzą o historii ludzkiej siły w obliczu trudności, o hołdzie nad przeciwnościami losu napełnionymi miłością i niezachwianą nadzieją. To wyjątkowa okazja, by poczuć pulsującą energię rocka z Bi-2 i przeżyć chwile pełne mocy, magii, radości i wspólnoty.

×