Centrum Kato

21 lipca 2021, środa - 25 lipca 2021, niedziela

centrum

Centrum Kato to nocny market gastronomiczny na tarasach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, który odbywać się będzie co tydzień, od środy do niedzieli, aż do końca wakacji.

Motyw przewodni tegorocznej edycji to street food – w pop-up restauracjach będą gotować dobrze znane lokalne restauracje, wśród nich m.in.: Śląska Prohibicja, Amfora, Bajs, Sweet Home Silesia i Kroyone. Nie zabraknie także food trucków z całej Polski. Ofertę uzupełnią dwa bary serwujące selekcję autorskich szprycerów i dobrego piwa.

Centrum Kato to także wydarzenia towarzyszące, w każdą środę i niedzielę odbywają się seanse kina letniego, w czwartek przeważnie odbywają się potańcówki, w piątek i sobotę Centrum stawia na muzykę, a w niedzielę odbywają się spotkania przy jodze bądź animacje dla dzieci.
Harmonogram na każdy wakacyjny weekend jest publikowany na bieżąco na facebookowym profilu Centrum Kato.

Centrum Kato i wydarzenia towarzyszące odbywają się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

Aktualne informacje pojawiać się będą na stronach www.spodekkatowice.pl i www.mckakatowice.pl oraz w mediach społecznościowych.