Daria Zawiałow - Pete Stop

18 grudnia 2024, środa

daria.png

Bilety

Bilety od: 106 zł

Kup bilet on-line

Organizator

Good Taste Production
ul. Dziewińska 59, 60-178 Poznań 
bilety@goodtaste.pl
promocja@goodtaste.pl 
events@goodtaste.pl

 

 

Daria Zawiałow zaprasza na Pete Stop.

Z Fryderykiem za Album Roku Pop i po sukcesie wiosennej trasy koncertowej Daria Zawiałow zaprasza na drugi przystanek koncertowej odsłony albumu Dziewczyna Pop. Jesienna halowa trasa koncertowa Pete Stop zawita do 8 polskich miast – artystka zagra m.in. w Poznaniu, Warszawie, Rzeszowie, Lublinie i Katowicach.

Trasa Pete Stop to koncertowa prezentacja drugiego rozdziału albumu Dziewczyna Pop. Daria Zawiałow sięgnie po najbardziej rockowe, duszne i mroczne utwory ze swojego repertuaru, które połączy z kompozycjami nagranymi na najnowszą płytę.

„Album jest podzielony na trzy rozdziały: pierwszy – 92 – jest o bolesnej przeszłości. Drugi – Pete Stop – o bezpiecznej teraźniejszości, potrzebie stabilizacji. Ostatni – Backdoor – to zostawienie sobie furtki na to, że w przyszłości wszystko może się przecież rozwalić” – powiedziała Daria Zawiałow w wywiadzie dla Wysokich Obcasów.

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku zadebiutowała albumem A kysz!, a dwa lata później wydała Helsinki. W 2021 roku singlami Kaonashi i Za krótki sen (z Dawidem Podsiadłą) zapowiedziała trzeci album studyjny Wojny i noce, który szybko zyskał status platynowej płyty. Wydany w październiku 2023 roku album Dziewczyna Pop jest już platynową płytą.

×