DISNEY ON ICE – 100 lat magii Disneya

02 grudnia 2016, piątek - 04 grudnia 2016, niedziela

Disney on ice w Spodku

Organizator

http://alterartshow.pl/

kontakt@alterart.pl

Świętuj z nami stulecie DISNEY ON ICE: 100 lat magii Disneya!

Czternaście ponadczasowych bajek, trzydzieści piosenek oraz ponad pięćdziesiąt niezapomnianych bohaterów między innymi Anna, Elsa i Olaf z disneyowskiej Krainy Lodu! To wszystko w jednym spektakularnym show!

To zjawiskowe wydarzenie będzie można zobaczyć aż w 5 polskich miastach – w Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Krakowie.
Wyjątkowe przedstawienie poprowadzi Myszka Miki, która jako Mistrz Ceremonii otworzy paradę ponad 50 ulubionych postaci. Myszka Mini, Kaczor Donald, Goofy oraz wszystkie księżniczki Disneya, w tym Kopciuszek, Roszpunka, Arielka, Śnieżka oraz Tiana pojawią się na jednej tafli lodu. Odwiedzimy zimową krainę Arendell z siostrami Anną i Elsą z nagrodzonego Oscarem® i wyróżnionego nagrodą BAFTA animowanego filmu wszechczasów, Disneyowskiej Krainy Lodu. Publiczność ucieszy obecność Olafa i Kristofa, bez których to nie udałoby się uratować Elsy.

Fascynujące przygody Gdzie jest Nemo? z Disneyowskiego studio Pixar, Król Lew, Piękna i Bestia, Alladyn oraz wiele innych bajek Disneya to gwarancja, że dzieci będą oglądały to widowisko jak zahipnotyzowane.

Dziedzictwo Disneya przedstawione w 14 klasycznych i nowoczesnych opowieściach, międzynarodowa grupa nagradzanych łyżwiarzy, energiczna choreografia oraz zapierająca dech w piersiach scenografia – dzieci zostaną wprost oczarowane całym show. Z ponad 30 ikonicznymi utworami takimi jak Mam tę moc!, Ty druha we mnie masz i Hakuna Matata, Disney On Ice: 100 lat magii Disneya pozwolą przeżyć całej rodzinie niesamowitą przygodę pozostawiając cudowne wspomnienia do końca życia.

Więcej informacji o Disney On Ice na stronie www.alterartshow.pl oraz na Facebooku

Katowice / Spodek:
2.12.2016 – piątek: 18:30 PREMIERA
3.12.2016 – sobota: 10:30; 14:30; 18:30
4.12.2016 – niedziela: 10:30; 14:30; 18:30

Polscy widzowie wielokrotnie mieli okazję spotkać swoich ulubionych bohaterów z filmów Disneya podczas niezwykłych widowisk na lodzie. Odwiedzili cztery dalekie krainy oglądając Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie w aż pięciu miastach w Polsce. Wspólnie przeżywali przygody z Anną i Elsą podczas spektaklu Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu, zwiedzili wyjątkowe miejsca w Disney On Ice: Disneyland© Wielka Przygoda. Księżniczki Disneya i ich dzielni herosi towarzyszyli małym i dużym w spektaklu Disney On Ice: Księżniczki i Herosi. Razem z Mikim, Minnie i wieloma innymi postaciami widzowie celebrowali najpiękniejsze święta świata dzięki widowisku Disney On Ice: Świętujemy!, a w przedstawieniu Świat Fantazji na lód wyjechali bohaterowie filmu "Auta".