Fight Exclusive Night 14

15 października 2016, sobota

FEN14 w Spodku

Po fantastycznej wakacyjnej gali FEN 13 Summer Edition w Gdyni federacja Fight Exclusive Night przenosi się z dalekiej północy Polski na południe, aby 15 października zorganizować największą w swojej historii galę FEN 14 Silesian Rage w legendarnym katowickim Spodku. To będzie spektakularne wydarzenie, którego prawdziwi fani MMA i K-1 nie mogą przegapić!


Tego wieczora w klatkoringu FEN wystąpią największe gwiazdy organizacji. Wydarzeniem gali będzie bez wątpienia walka niepokonanego od lutego 2014 roku Romana Szymańskiego, który po raz pierwszy będzie bronił pasa federacji FEN w formule MMA w kategorii lekkiej. O tytuł mistrzowski w Spodku walczyć będzie również zaliczany do światowej czołówki zawodników K-1 Tomasz Sarara. Oprócz nich publiczność obejrzy pojedynek z udziałem innego wybitnego kickboksera, mistrza świata K-1 z 2014 roku Pawła Biszczaka oraz walki utytułowanego strongmana Tyberiusza „Tyberiana” Kowalczyka i medalisty mistrzostw Europy w kulturystyce Akopa Szostaka, którzy z powodzeniem kontynuują swoje sportowe kariery w MMA.
Podczas FEN 14 wystąpi także wielu świetnych, utytułowanych wojowników MMA i K-1 reprezentujących kluby z Górnego i Dolnego Śląska, Małopolski, Opolszczyzny i Podkarpacia, które zaliczane są do najsilniejszych w Polsce. Federacja poinformowała już, że jednym z nich będzie utalentowany Paweł Hadaś z klubu Gracie Barra Chorzów, który zamierza do serii sześciu wygranych walk z rzędu dołożyć w Spodku kolejne zwycięstwo.

Więcej: www.fen-mma.com