Gastro Fajer

24 czerwca 2020, środa - 28 czerwca 2020, niedziela

MCK_Spodek_Gastro Fajer.jpg

Kiedyś, w czasach młodości, naszą największą radością było to, że mogliśmy nieskrępowanie bawić się z ferajną na podwórku.

Dzisiaj, po miesiącach izolacji związanej z epidemią, czas jakby zatoczył koło. Znowu tak niewiele potrzeba nam do szczęścia - wystarczy tylko możliwość bycia z ludźmi, na świeżym powietrzu, w nieskrępowanej atmosferze.

Jeśli macie podobne odczucia, to zapraszamy Was wszystkich serdecznie, na trzeci już sezon Gastro Fajer - nocnego marketu na tarasach Spodka 💖✨🔥🌙

✦✦✦

Tym razem, pomimo wszelkich niedogodności związanych z obostrzeniami, postaramy się przygotować dla Was otwartą i przyjazną dla wszystkich, pełnowartościową dzielnicę.

Spodziewajcie się jak zwykle sporej dawki dobrego street food'u z lokalnych restauracji i food trucków z całej Polski. Oprócz tego wypatrujcie autorskich barów z uśmiechniętą ekipą polewającą koktajle, kraftowe piwka i inne sztosy. Do kompletu dorzucimy klimat letniego rauszu, dobrą muzyczkę, odpowiednio wygodne strefy do siedzenia, leżenia, tańczenia, grania w gry i jeszcze trochę innych niespodzianek.

✦✦✦

Wpadajcie zatem na dzielnię od samego początku, a wypełniając ją swoją energią, pomożecie tworzyć to miejsce razem z nami.

Do zobaczenia na tarasach!

💖✨🔥🌙