Giganci dla Świetlikowa - koncert charytatywny

23 marca 2018, piątek

Giganci dla Świetlikowa, koncert charytatywny w Spodku

Organizator

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci 
ul. Jaroszowicka 113 
43-100 Tychy

Co łączy fanów reggae, rocka, rapu, metalu i bluesa? To, że każdy z nas chce pomagać potrzebującym! 23 marca 2018 roku w Spodku wyjątkowi artyści najróżniejszych gatunków spotykają się w szczytnym celu, by zagrać charytatywnie dla Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo!

To uczta dla melomanów, która nie może ominąć także i Ciebie! Na największej scenie Katowic fenomenalny KAMIL BEDNAREK spotka się z zespołem IRA, legendarne riffy TSA zderzą się z  rapem MIUOSHA. Młodą, burzliwą krew polskiego rocka zaprezentuje zespół SIQ, a wybuchową mieszankę zamyka i dopełnia ambasador Fundacji - SEBASTIAN RIEDEL & CREE z gośćmi specjalnymi. W jednym miejscu i czasie zgromadzi nas miłość do muzyki, ale przede wszystkim chęć uczynienia świata lepszym, gdyż
CAŁY DOCHÓD Z KONCERTU PRZEKAZANY ZOSTANIE NA RZECZ FUNDACJI ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI ŚWIETLIKOWO, BY POMÓC JEJ BEZPŁATNIE OPIEKOWAĆ SIĘ DZIEĆMI DOTKNIĘTYMI NIEULECZALNĄ CHOROBĄ.

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci działa od 2009 roku obejmując swą opieką dzieci nieuleczalnie chore. Wykwalifikowany personel każdego dnia pokonuje setki kilometrów i dojeżdża do domów małych pacjentów w myśl idei, iż przewlekle chore dzieci powinny przebywać w warunkach domowych, wśród swoich najbliższych. W tym roku z inicjatywy Fundacji wystartował z kolei zupełnie nowatorski projekt – Centrum Opieki Dziennej Świetlikowo. To niezwykłe miejsce na mapie Polski. Przypomina przedszkole czy świetlicę z pełną profesjonalną opieką pielęgniarek, opiekunów medycznych, rehabilitantów, logopedy, pedagoga oraz psychologa. Świetlikowo niesie w pełni bezpłatną pomoc nie tylko dzieciom z różnych miast Śląska, ale także ich rodzicom, którzy poświęcając się przez lata opiece nad ciężko chorym dzieckiem, rezygnują ze swojego życia zawodowego i - niejednokrotnie - towarzyskiego. Dzięki Centrum Opieki Dziennej otrzymują coś, czego brakowało im od tak dawna – wytchnienia od prozy ich życia. Dla dzieci zaś Świetlikowo tworzy namiastkę tego jak powinno wyglądać beztroskie dzieciństwo.

MUZYKA I POMOC DLA DZIECI

W tym szczególnym dniu zbierzmy się wszyscy, by pomóc dzieciakom, których życie tak wcześnie i niesłusznie doświadczyło. Ty także dołącz do muzycznej uczty i podziel sie dobrą energią z tymi, którzy tak ciężko walczą każdego dnia.

KUP BILET DLA SIEBIE I SWOICH BLISKICH, SPĘDŹ Z NAMI TEN WYJĄTKOWY WIECZÓR I RAZEM DAJMY CZADU WRAZ Z GIGANTAMI DLA ŚWIETLIKOWA!