Hollywood in Dance: Premierowe Widowisko w Polsce

13 grudnia 2024, piątek

o4rmdwj838x73vnz_r2_940.jpg

Bilety

Bilety od: 156 zł

Kup bilet on-line

Organizator

2STEPS2SPACE

TWO STEPS TO SPACE Sp. z o.o.
Al. Karkonoska 10
53-015 Wrocław
NIP: 8992975363

Kontakt:

Monika Bernaś
E-mail: monika@2s2s.pl
Tel.: 792 641 218

Wydarzenie przeniesione z 29 maja 2024 r.

Odkryj magię kina i tańca – "Hollywood in Dance" po raz pierwszy zawita do Polski, przenosząc Cię w niezwykły świat emocji i wielkich filmowych przebojów.

Zapraszamy na niezapomniane widowisko, gdzie muzyka spotyka się z ruchem, a marzenia przeplatają z rzeczywistością. "Hollywood in Dance" to fascynujący spektakl, w którym Polska Orkiestra Muzyki Filmowej stworzy soniczny krajobraz, a tancerze i akrobaci przetłumaczą każdą nutę na język ciała i ruchu.

Wyobraź sobie najbardziej porywające melodie z hollywoodzkich kinowych hitów – od wzruszających ballad po epickie motywy przygodowe. Każdy utwór zagrany na żywo przez wybitnych muzyków, zaśpiewany przez najlepszych polskich solistów, staje się tłem dla spektakularnych choreografii. Balet, nowoczesny taniec, a nawet akrobacje powietrzne – to wszystko tworzy niepowtarzalną opowieść, w której każdy ruch jest odpowiedzią na dźwięk.

Scena Hollywood in Dance jest natomiast płótnem, na którym artyści malują emocje. Wzruszenie, radość, napięcie – wszystkie te uczucia znajdują swoje odzwierciedlenie w dynamicznych i pełnych gracji układach tanecznych.

Przeżyjesz z nami historie miłości, przygody, dramatu i triumfu, jakie znamy z najlepszych produkcji filmowych. Hollywood in Dance to nie tylko koncert, to wyjątkowe doświadczenie, które poruszy Twoje zmysły i wyobraźnię. Nie przegap okazji, by być częścią tego wydarzenia.

Na scenie:

  • 100-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej i chór
  •  tancerze i akrobaci  z grupy Everest Production
  •  wokalistki i wokaliści polskiej sceny muzycznej
  • porywające efekty wizualne i multimedialne
×