INTERSTONE - giełda minerałów i biżuterii

26 marca 2022, sobota - 27 marca 2022, niedziela

tło do wydarzenia.png

Każdy, kto podziwia wyjątkową biżuterię, niezwykłych jubilerów i cuda natury, jakim są minerały i skamieniałości, nie przejdzie obojętnie obok tego wydarzenia - INTERSTONE już 26 i 27 marca w katowickim Spodku!

26 i 27 marca katowicki Spodek zapełni się setką wystawców z całej Polski i z zagranicy. Wystawcy zadbają o to, aby asortyment zachwycił każdego odwiedzającego. Wśród stoik będzie okazja zobaczyć niezwykłe minerały z całego świata, kamienie szlachetne, bursztyny, skamieniałości sprzed milionów lat, meteoryty oraz wyroby jubilerskie, rękodzieło i wyjątkową biżuterię.

INTERSTONE to jedyne takie wydarzenie, gdzie zobaczysz najpiękniejszą biżuterię i wyjątkowe ozdoby od dziesiątek wystawców w jednym miejscu! Różnorodność i oryginalność - nie spotkasz tego w sieciówce. Najnowsze trendy i autorskie wykonanie rzemieślników sprawiają, że nie sposób oderwać wzrok.

Jednak to nie tylko giełda i wystawa. To także niesamowita okazja do nauki poprzez zabawę! Wybierz się do katowickiego Spodka i zobacz najciekawszą lekcję geologii! Poznaj niesamowity świat poprzez piękno minerałów i skamieniałości. Pozwól się zachwycić i odkrywaj! Wystawcy z całego kraju i z zagranicy zadbają o zapierające dech w piersiach wystawy i stoiska!

#INTERSTONE to wydarzenie dla każdego - wystawcy zadbają o to, aby zaskoczyć nawet najbardziej wymagających gości. Zarezerwuj termin w kalendarzu! Zobacz niesamowite minerały, kamienie szlachetne, bursztyny, biżuterię, wyroby jubilerskie, rękodzieło, skamieniałości, meteoryty i wiele więcej!