Katowicka Noc Kabaretowa

08 czerwca 2020, poniedziałek

Katowicka Noc Kabaretowa Spodek 2020

Organizator

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lux Jerzy Grazda
ul. Północna 4, 71-787 Szczecin
NIP 882-000-18-01
e-mail: koncert@op.pl

Komunikat organizatora:

W związku z podjętą decyzją przez organy państwowe o odwołaniu wszystkich wydarzeń kulturalnych, informujemy o nowym terminie XI Katowickiej Nocy Kabaretowej, która była zaplanowana na dzień 8.06.2020 r. w Hali Spodek w Katowicach . 
Wydarzenie odbędzie się 24.11.2020 r. o godzinie 19.00. 

Zmianie ulega wyłącznie data wydarzenia. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (rząd, nr miejsca pozostaje ten sam).

XI Katowicka Noc Kabaretowa

Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Jedenasta edycja Katowickiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek! Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Katowicka Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

Wystąpią:

Kabaret Skeczów Męczących
Kabaret Smile
Kabaret Nowaki
Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret K2
Igor Kwiatkowski