Katowicka Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

25 maja 2021, wtorek, godz. 19.30

katowicka noc spodek

Organizator

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lux Jerzy Grazda

Kontakt do organizatora:
koncert@op.pl 

Oświadczenie organizatora:

Szanowni Państwo,

z uwagi na panującą sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2, jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu Polskiej Nocy Kabaretowej 2021 zaplanowanej na dzień 25.05.2021r. na godzinę 19.00 w Katowicach.

Wydarzenie odbędzie się 2 pażdziernika 2021r., o godzinie 19:30.

Zmianie ulega data wydarzenia oraz godzina. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.

******

Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!

W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej w której zaserwujemy dawkę aktualności, wysmakowane odkrycia gastronomii, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy jakich jeszcze nie było. 

Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także zespoły z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!

Zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.