Kayah & Bregović

22 października 2020, czwartek

kayah bregovic spodek

Organizator

Organizator: Follow The Step
https://followthestep.com/pl 

Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin 

Oświadczenie organizatora:

Ze względu na niepewny czas, jak również brak odpowiednich regulacji dotyczących imprez masowych w obiektach zamkniętych, jesteśmy zmuszeni przełożyć tegoroczne koncerty Kayah i Goran Bregović na przyszły rok.

Trasa Kayah & Bregović to duże przedsięwzięcie przy którym pracuje kilkaset osób. Na chwilę obecną, przez brak jednoznacznych regulacji prawnych ze strony Rządu, nie możemy podjąć ryzyka, jakim jest organizacja koncertów na kilkanaście tysięcy osób.

Wszystkie bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie.

22 października 2020 👉 Katowice 👉 27 października 2021

***

Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku 21-lecie wydania kultowego albumu – „Kayah i Bregović”. Z tej okazji artyści wyruszą w trasę i w dniach 22, 24 oraz 25 października odwiedzą kolejno Katowice, Gdańsk i Warszawę.

Album „Kayah i Bregović” odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. To na nim znajdują się takie hity, jak „Prawy do lewego”, „Śpij kochany, śpij”, „Byłam Różą” czy „Nie ma, nie ma ciebie”. Wydany w 1999 roku krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki. Mimo upływu lat, utwory z albumu nadal podbijają serca kolejnych pokoleń. Wyjątkowa energia, którą na scenie tworzy ten polsko-bałkańskiego duet, udziela się każdemu.

Jak komentuje Kayah: „Tego, co przeżywamy na wspólnych koncertach z Goranem Bregovićem i naszymi kochanymi Góralami, nie da się właściwie z niczym porównać. Publiczność jest tak fantastyczna i zaangażowana - dostajemy od nich całą masę pozytywnej energii. Niesamowicie jest obserwować, ile radości oraz wzruszeń przeżywają. Tym bardziej cieszę się, że organizatorzy naszych poprzednich koncertów ponownie zaprosili nas do przeżycia wspólnej przygody. Na pewno bardzo ciekawym i nowym doświadczeniem będzie występ podczas wielkiego FEST Festivalu w Chorzowie. A komu będzie jeszcze mało, to na jesień przygotowaliśmy 3 kolejne koncerty Już nie mogę się doczekać!“.

Po licznych, zupełnie wyprzedanych koncertach i ogólnopolskich trasach koncertowych, Kayah i Goran Bregović powracają. Na rok 2020 przypada tzw. „oczko”, czyli 21. rocznica wydania kultowego albumu „Kayah i Bregović”. Z tej właśnie okazji, artyści wystąpią w trzech miastach - Katowicach, Gdańsku i Warszawie.

Posłuchaj płyty "Kayah & Bregović": www.Kayax.lnk.to/KayahBregovic