Krzysztof Zalewski Zabawa Tour

16 kwietnia 2021, piątek, godz. 21.00

zalewski

Organizator

Good Taste Production 
ul. Dziewińska 59
60 - 178 Poznań

Kontakt w sprawie biletów:
bilety@goodtaste.pl  

Oświadczenie organizatora:

Z przykrością informujemy, że pomimo najszczerszych chęci Organizatorów oraz Artysty zaplanowany na 16.04.2021 koncert Krzysztofa Zalewskiego w Katowicach nie może odbyć się w tym terminie z uwagi na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią :( 

Mamy jednak ogromną nadzieję, że spotkacie się z nami w lato w plenerze, dlatego koncert zostaje przełożony na 17.07.2021. Miejsce i godzina koncertu zostaną podane wkrótce.  

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. Sprzedaż biletów została obecnie wstrzymana. 

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem! Trzymajcie się zdrowo! 
Zespół Good Taste Production 

****

Krzysztof Zalewski ZABAWA TOUR

"Życie to nie zabawa, tylko zawody" – konstatuje Zalewski w otwierającym jego najnowszy, piąty już album utworze tytułowym. Jeśli z tej perspektywy spojrzeć na jego twórczość, łatwo zauważyć, że wymyślił sobie dyscyplinę, w której ściga się tylko sam ze sobą, zgarniając kolejne mistrzowskie tytuły.  Do tego potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku platynowa już płyta „Złoto”. Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce. 

Wszystkie te osiągnięcia złożyły się finalnie na nagrodę polskiej branży fonograficznej w postaci dwóch Fryderyków w 2018 roku. Nagrody zostały wręczone w kategoriach Nowe Wykonanie za album „Zalewski śpiewa Niemena”, a także Kompozytor Roku, którą Krzysztof razem z Dawidem Podsiadło odebrał za utwór „Początek”. Dodatkowo teledysk do tej piosenki również został nagrodzony Fryderykiem. W tym samym roku miała miejsce premiera nowego utworu pt. „Kurier”, który promował film Władysława Pasikowskiego o takim samym tytule. Ostatnia trasa przed przerwą to one man show - cała dotychczasowa twórczość zebrana i zagrana przez samego Krzyśka w formule solo act, wybrzmiała w salach koncertowych w całym kraju.

Rok 2020 to czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof wraca z nowym albumem zatytułowanym - niby przewrotnie -  „Zabawa”. „Płyta jest taneczna i nieco mroczna, acz bardziej taneczna niż mroczna. Nocna. To taniec na koniec świata. Nieco apokaliptyczne przemyślenia 35-letniego mężczyzny" – tak "Zabawę" widzi jej twórca.