KULT W SPODKU

06 listopada 2021, sobota, godz. 17.30

KATOWICE_fb_event_1200x628.jpg

Organizator

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa
telefon: +48 22 825 60 31
e-mail: stodola@stodola.pl

Wystartowała sprzedaż biletów na “Trasę Pomarańczową” Kultu w warszawskiej Stodole oraz w katowickim Spodku!

Już w październiku 2021 Kult ponownie wyruszy w coroczną “Trasę Pomarańczową”. Podczas koncertu w katowickim Spodku nie zabraknie najważniejszych i znanych od dekad utworów, jak również materiału z najnowszego albumu o przewrotnym tytule “Ostatnia płyta”. Bilety dostępne w sprzedaży!

Koncerty w ramach “Trasy Pomarańczowej” od dekad przyciągają rzesze fanów. Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, wydarzenia zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów. Nie inaczej będzie także w 2021 roku! 6 listopada Kult zagra w Katowicach, ponownie wypełniając legendarny Spodek po brzegi.

Od momentu założenia przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę w 1982 roku grupa nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze