Mayday

10 listopada 2019, niedziela

Mayday

Organizator

MotionMusic

Tel. 33 821 80 20
kontakt@motionmusic.pl  

Kultowy festiwal muzyki elektronicznej świętuje swoje 20-lecie!

Już 10 listopada w katowickim Spodku, odbędzie się 20-sta edycja imprezy Mayday Poland. Na 3 scenach wystąpią najpopularniejsi DJ’e z całego świata, artyści z pierwszych edycji i nowatorskie Live Acty. 

Wystąpią m.in.: Amelie Lens, Dubfire , DUNE, Fatima Hajji , Felix Kröcher, Joyhauser, Kai Tracid, Len Faki, Marco Baile, PETDuo  , Sam Paganini, Spartaque, Taucher oraz Westbam. 

Pierwsza edycja MAYDAY odbyła się w katowickim Spodku w roku 2000 i była imprezą ponadczasową i nowatorską. Od razu stała się prekursorem dla sceny muzyki techno w Polsce i wywarła niesamowite wrażenie: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeżywało nowe brzmienie. Rok później MAYDAY gościło już dwukrotnie więcej fanów i utworzyło nową kulturę młodzieżową, która dla wielu stała się stylem życia a impreza MAYDAY w Polsce stała się ważną̨ częścią̨ historii muzyki techno.

20 edycja Mayday to dla organizatorów ważny moment, wielkie wyzwanie i ogromne przedsięwzięcie. Od 20 lat przyciągają do katowickiego Spodka fanów marki Mayday. A jeżeli komuś mogłoby się wydawać, że na Mayday widział już wszystko, organizatorzy gwarantują, że w tym roku będzie inaczej!

Muzyczne emocje, genialny Line Up, techniczna perfekcja, skumulowana siła laserów, światła i najlepszego dźwięku, to tegoroczny Mayday w kilku słowach.

Zapraszamy!

Bilety & Info: www.mayday.pl