METAL HAMMER FESTIVAL 2021

26 czerwca 2021, sobota, godz. 19.00

deftones

Organizator

Metal Mind Productions 

ul. Czajek 31
40-534 Katowice
https://www.metalmind.com.pl/  

Metal Hammer Festival, który miał odbyć się 26 czerwca, z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej zostaje przeniesiony zostaje na 13 lipca 2022 rok.

 

***

Metal Hammer Festival - nowa data 🤘

Metal Hammer Festival, który miał odbyć się 4 czerwca, z powodu sytuacji epidemiologicznej nie doszedł do skutku i festiwal przeniesiony został na 2021 rok.
Z radością informujemy o nowej dacie festiwalu! Metal Hammer Festival odbędzie się 26 czerwca 2021 roku w katowickim Spodku!

Headlinerem festiwalu pozostaje amerykańska grupa Deftones, a wkrótce ogłosimy pozostałe zespoły, które wystąpią w katowickim Spodku.

Sprzedaż biletów rusza w czwartek, 2 lipca, zapraszamy! 😁

Uwaga❗️Wszystkie bilety zakupione na festiwal, który pierwotnie miał odbyć się w czerwcu tego roku, zachowują swoją ważność na nową datę imprezy. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na Metal Hammer Festival.

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.