MIĘDZYNARODOWE TARGI WYNALAZKÓW I INNOWACJI INTARG 2019

04 czerwca 2019, wtorek - 05 czerwca 2019, środa

Intarg 2019 w Spodku

Organizator

Eurobusiness-Haller
ul. Obroki 133,
40-833 Katowice
tel.: +48 32 355 38 00
www.haller.pl 

W dniach 4-5 czerwca w Spodku odbędą się Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INATRG 2019.

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® to renomowane światowe targi - forum spotkań przedstawicieli świata nauki, przemysłu oraz biznesu. Jak co roku, wydarzenie wspierane jest przez czołowe instytucje krajowe i międzynarodowe.

INTARG® 2019 zaprezentuje wynalazki i innowacyjne rozwiązania z różnych branż i dziedzin oraz z wielu krajów świata, znajdujące zastosowanie w przemyśle, ochronie środowiska, medycynie, a także poprawiające bezpieczeństwo, jakość i higienę życia.

Misją Targów jest promocja oraz komercjalizacja wynalazków i innowacji, stworzenie platformy bezpośrednich kontaktów do współpracy i spotkań przedstawicieli świata nauki, przemysłu, biznesu, finansów, itd., transfer technologii, jak również uzyskanie przez wystawców prestiżowych referencji w postaci nagród przyznawanych za prezentowane rozwiązania w ramach konkursu INTARG® 2019.

Program Targów będzie obfitował w ciekawe wydarzenia: konferencje, prezentacje, spotkania biznesowe, konkursy, networking cocktail. W czasie Gali finałowej INTARG® 2019 zostaną wręczone nagrody konkursów INTARG®, LIDER INNOWACJI® oraz Młody Wynalazca 2019.

INTARG® 2019 zorganizowany zostanie w legedarnym katowickim Spodku, którego dodatkową zaletą jest atrakcyjna lokalizacja w samym sercu najbardziej uprzemysłowionego regionu Polski.

Więcej informacji na stronie organizatora:
https://www.intarg.haller.pl/