MTV unplugged - Kasia Kowalska

26 listopada 2021, piątek, godz. 18.00

eBilet_Kasia_Kowalska_MTV_Unplugged_1200x800.jpg

Organizator

Wagart Warszawa Sp. z o.o.
ul. Zawiszy Czarnego 2, 40-872 Katowice

www.wagart.eu

26 listopada 2021 roku, w ramach kultowej serii koncertów "MTV unplugged",  w katowickim Spodku wystąpi Kasia Kowalska.

To będzie wyjątkowe wydarzenie. Podczas koncertu „MTV Unplugged Kasia Kowalska”, artystka wykona swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Oprócz stałego zespołu towarzyszącego Kasi podczas koncertów, koncerty MTV Unplugged wzbogacone są o sekcję dętą i fortepian. Na katowickim koncercie pojawią się także goście:  Małgorzata Ostrowska, Stanisław Soyka oraz Janusz Panasewicz.

Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej znanych i utalentowanych polskich wokalistek. Podczas swojej 27-letniej kariery nagrała 10 albumów i wypromowała wiele hitów, m.in.: ”Pieprz i sól”, „Antidotum”, „Oto ja”, „Chcę znać swój grzech”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, czy „Straciłam swój rozsądek” – piosenkę z filmu „Nocne graffiti”, w którym zagrała główną rolę.

Twórczość Kasi Kowalskiej od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej. Wokalistka ma na swoim koncie wiele złotych i platynowych płyt oraz szereg nagród, w tym statuetkę dla „Najlepszego polskiego artysty” MTV EMA 2001.

Koncerty MTV unplugged dzięki wzbogaconej aranżacji cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.  Do znakomitego grona artystów zaproszonych do tego projektu dołączyła niedawno Kasia Kowalska.

Serdecznie zapraszamy !