Psi Patrol Live! "Wielka Piracka Przygoda"

16 listopada 2024, sobota - 17 listopada 2024, niedziela

psi patrol.png

Bilety

Bilety od: 103,95

Bilety na przedstawienia trafią do sprzedaży 24 listopada (o godz. 14.00), na stronie: alterartshow.pl.

Ceny biletów: 

Kategoria 1: 249zł + 5% opłaty serwisowej

Kategoria 2: 195zł + 5% opłaty serwisowej

Kategoria 3: 159zł + 5% opłaty serwisowej

Kategoria 4: 125zł + 5% opłaty serwisowej

Kategoria 5: 99zł + 5% opłaty serwisowej

Dzieci do 2 roku życia: wstęp bezpłatny, bez miejsca siedzącego. Warunkiem wstępu na przedstawienie jest posiadanie dokumentu  potwierdzającego wiek dziecka.

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim: prosimy o kontakt pod adresem mailowym: niepelnosprawni@ebilet.pl

Zamówienia grupowe: prosimy o kontakt bilety@alterart.pl

Kup bilet on-line

Organizator

Alter Art Show
Mail: kontakt@alterart.pl

Alter Art Show, Paramount Global’s i VStar Entertainment Group z radością prezentują Psi Patrol® Live! "Wielka piracka przygoda" – produkcję pełną akcji i muzyki, opartą na słynnym animowanym serialu dla dzieci Psi Patrol, produkowanym przez Spin Master Entertainment i emitowanym na Nickelodeon.

Widzowie zobaczą Rydera i jego pieski wyruszających w piracką przygodę w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Po wielkim sukcesie przedstawienia Psi Patrol Live! "Wielki wyścig", który w 2022 roku zgromadziło niemal 100 000 widzów w największych polskich miastach, nadszedł czas na zupełnie nowe show!

To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu zaangażuje publiczność i pozwoli zareagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Pirackie Boogie, pomóżcie pieskom podążać za mapą do skarbu i rozwiązywać zagadki napotkane podczas misji!

×