Queen Machine

11 marca 2022, piątek

katowice_1200x800_01.jpg

Organizator

Viva Music Sp. z o.o.

kontakt: Marek Szpendowski
tel. 604 153 372
e-mail: marek.szpendowski@vivamusic.pl

W zawiązku z przeniesieniem europejskiej trasy koncertowej Queen Machine spowodowanej nadal istniejąca pandemią Covid 19 i ponownie wzrastająca ilością przypadków zachorowań (przeniesienie koncertów w Niemczech, Finlandii, Danii i Polsce, która ma najwyższy wskaźnik zachorowań), jesteśmy zmuszeni do przełożenia terminu koncertu w Spodku w Katowicach  na dzień 15.02.2023 w MCK.

Zakupione bilety zachowują ważność

 

***********

Queen Machine – jeden z najlepszych tribute bandów w Europie.

Napisać, że trasa w Polsce w marcu 2020 roku była udana, to nic nie napisać. To było istne szaleństwo na scenie i widowni. Nie wierzysz? Zapytaj tych, którzy już ten koncert widzieli. Tym razem nie czekaj z zakupem biletu. W tym wydarzeniu trzeba uczestniczyć.

Queen Machine to prawdziwa rockowa machina o światowej już renomie, wciągająca z ogromną siłą w świat gigantów muzyki XX wieku – zespołu QUEEN. Każdy z koncertów Queen Machine to pełne rozmachu show, porywające do doskonałej zabawy w rytm rockowych hitów jak „I want to break free”, ale też oddające hołd legendzie QUEEN za sprawą poruszających interpretacji ballad czy monumentalnych kompozycji: „Love of my Life”, „Bohemian Rhapsody” i wielu innych niezapomnianych utworów.