ROCKOWE KOBIETY

09 lutego 2018, piątek

Rockowe kobiety w Spodku

Organizator

Igrzyska Rocka Sp. z o.o. Sp. k.
41-909 Bytom
ul. Szyby Rycerskie 22e
www.igrzyskarockowe.pl 
igrzyskarocka@wp.pl 
tel: 509 860 119

IGRZYSKA ROCKA SP. Z O.O.  SP. K

ZAPRASZA   NA   WYDARZENIE

„ROCKOWE KOBIETY”

AGNIESZKA CHYLIŃSKA – KASIA KOWALSKA – PATRYCJA MARKOWSKA

AGNIESZKA CHYLIŃSKA

AGNIESZKA CHYLIŃSKA WRACA Z  ‘FOREVER CHILD’ PODWÓJNIE PLATYNOWĄ PŁYTĄ!

Wydana bez zapowiedzi i bez singli przed premierą krążka płyta Agnieszki Chylińskiej 'Forever Child' w najnowszym notowaniu OLiS powróciła na pierwsze miejsce, co oznacza że jest najczęściej kupowaną płytą w Polsce. Ponadto album uzyskał status 'platynowej płyty'. Wręczenie tego wyróżnienia jest zaplanowane na 4 grudnia
podczas koncertu w Krakowie.

Krążek ukazał się z dnia na dzień 30 września i zaskoczył wszystkich słuchaczy. W dniu premiery albumu opublikowany został również teledysk do utworu 'Królowa Łez', który na oficjalnym kanale YouTube Agnieszki Chylińskiej został obejrzany już ponad 52
miliony razy: https://www.youtube.com/watch?v=IrH_7r53EKY . Singiel ten jest najpopularniejszym polskim utworem granym przez rozgłośnie radiowe.

AGNIESZKA CHYLIŃSKA - KRÓLOWA ŁEZ

Nowa płyta to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy. 'Forever Child' to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: 'nigdy taka sama'. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować 'pod jednym dachem' rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę
swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

'Forever Child' to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu 'nigdy taką samą'.

PŁYTA UZYSKAŁA STATUS PODWÓJNEJ PLATYNOWEJ PŁYTY  !!!  ARTYSTKA WŁAŚNIE OŚWIADCZYŁA, ŻE ROZPOCZĘŁY SIĘ NAGRANIA KOLEJNEGO ALBUMU STUDYJNEGO !!!

KASIA KOWALSKA

Wokalistka , kompozytorka, autorka tekstów! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych  i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej! Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym : Fryderyki, Super Jedynki, MTV European Music Awards oraz ponad MILION sprzedanych płyt! Każdy jej album pokrył się kilkakrotną platyną!

Autorka wielu przebojów : „ Prowadź mnie”, „ A to co mam”, „ Wyznanie”,  „ Coś optymistycznego”, „ Wyrzuć ten gniew”, „ Spowiedź”, „  Antidotum”, „ To co dobre”, „ Być tak blisko”, „ Co może przynieść nowy dzień”.

Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat!

Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w Jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne : Jej codzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje!

Po 8 latach przerwy KASIA KOWALSKA wraca na scenę singlem „ AYA”, który zapowiada jej nowy album. Wiosną 2018 roku ukaże się długo wyczekiwana przez wielbicieli talentu Kasi Kowalskiej jej nowa płyta. Zapewniamy, że warto było czekać…

 PATRYCJA MARKOWSKA

muzyka towarzyszy jej od urodzenia. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artystek polskiej sceny muzycznej. Kocha grać koncerty i uważa, że to najwspanialsza część tego zawodu.

Piosenkarka występuje z zespołem w składzie Jerzy Runowski (gitara, śpiew), Rafał Sędek (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne), Adrian Szczotka (gitara basowa) oraz Radosław Owczarz (perkusja).

Patrycja wydała dotąd 7 studyjnych albumów, 2 koncertowe oraz 32 single, z których wiele na długi czas podbiło szczyty list przebojów.

Artystka ma na swoim koncie nagrody i wyróżnienia muzyczne, m.in. Eska Music Awards dla Artystki Roku (2008) i Złoty Dziób Radia Wawa za Przebój Roku „Świat się pomylił” (2007 rok). Podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wygrała Konkurs Premier oraz zdobyła Nagrodę Dziennikarzy. Piosenka „Świat się pomylił” pochodząca z platynowego albumu o tym samym tytule, stała się wizytówką artystki.

Rok 2010 przyniósł wokalistce kolejny sukces w postaci platyny dla albumu zatytułowanego po prostu „Patrycja Markowska”. Utwory takie jak: „Księżycowy”, „Hallo, hallo” czy „Ostatni” grały wszystkie stacje radiowe.

W 2013 roku, najbardziej rockowa płyta w dorobku artystki zatytułowana „Alter Ego”, uznana przez fanów za najlepszą, pokryła się złotem.

W kwietniu 2015 roku ukazał się album koncertowy „Na Żywo” (CD / DVD) nagrany podczas koncertu w łódzkim klubie Wytwórnia.Wydawnictwo to zawiera największe przeboje artystki w tym: „Jeszcze raz”, „Ocean” czy „Tylko mnie nie strasz”.

Patrycja jest tytanem pracy, więc w marcu 2017 roku ukazały się w Internecie kolejne 4 premierowe, opatrzone klipami utwory, tym razem nagrane w duetach z czterema wyjątkowymi artystami: Leszkiem Możdżerem, Markiem Dyjakiem, Ray’em Wilson’em oraz Grzegorzem Skawińskim.

Były zwiastunem najnowszego wydawnictwa Patrycji zatytułowanego „Krótka płyta o miłości” (czerwiec 2017 ). Z albumu tego pochodzą również single: „Kochana“ oraz „Za nas dwoje“.

BILETY:

Early Entrance – Płyta / Stojące – 139 zł / wejście o godz. 17.00


119 zł– Płyta / Stojące

139 zł - Trybuny czerwone  - G,H,J,K 

129 zł - Trybuny czerwone  - E,F,M,L

79 zł - Trybuny niebieskie – E,F,G,O,N,M, 

89zł - Trybuny niebieskie – L,K,J,H 


Bilety dostępne na: www.ticketpro.pl  oraz  www.ticketmaster.pl, a także w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert w całym kraju !!!


Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.