Sanah #NoSory Tour

17 czerwca 2021, czwartek, godz. 21.00

sanah_nosoty tour_katowice.jpg

Organizator

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin 

Wszelkie pytania dotyczące koncertu prosimy kierować na: tickets@followthestep.com 

Wszystkie bilety zakupione na pierwotny termin zachowują swoją ważność. Jeśli nowy termin Państwu nie pasuje, można bilety zwrócić u dystrybutora, u którego dokonano zakupu.
- - -
🍾 Te wspomnienia w mojej głowie nie przestają tańczyć 🍾
Królowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową. #NoSory Tour to 8 niezwykłych koncertów w 7 największych miastach w Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

💖 Królowa dram 💔
sanah, została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia” czy „no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

✨ Spotkaj się z sanah podczas Meet&Greet ✨
Podczas #NoSory Tour będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

___________

Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.