Save The Planet

03 października 2020, sobota

80367812_105669594275311_6700185278528618496_o.jpg

Organizator

ICON LIVE ENTERTAINMENT Sp. z o.o.

Kom: 504796301
E-mail: info@iconlive.pl

Oświadczenie organizatora:

Szanowni Państwo,
niestety z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną nie jesteśmy w stanie zagrać koncertu w terminie 3.10.2020. Próbowaliśmy różnych zabiegów, żeby wydarzenie mimo wszystko odbyło się w wyznaczonej dacie i w obowiązujących obostrzeniach, ale nie udało się znaleźć satysfakcjonujących rozwiązań. Koncert "Save the Planet" jest dużym i złożonym projektem multimedialnym i nie chcemy pozwolić sobie na utratę jakości odbioru.
W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni przełożyć koncert SAVE THE PLANET na termin 3.10.2021. Godzina i miejsce pozostają bez zmian.
Zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin.
Gdyby komuś z Państwa nowy termin nie odpowiadał, zachęcamy do wymiany biletów na VOUCHER ważny 365 dni od dnia wydania. Voucherem można opłacić dowolne wydarzenie z naszej oferty. Jeśli wybierają Państwo Voucher, prosimy o informację mailową w ciągu 14 dni na adres e-mail: info@iconlive.pl. Jeśli chcą Państwo pozostawić bilety na nowy termin, nie trzeba nic więcej robić.
Dziękujemy za wyrozumiałość w tym trudnym okresie i do zobaczenia!
Z wyrazami szacunku,
Organizator ICON LIVE ENTERTAINMENT Sp. z o.o.
Kom: 504796301 | e-mail: info@iconlive.pl

********************

3 października spotykamy się w katowickim Spodku, gdzie muzyka i technologia połączą siły we wspólnym celu, jakim jest zwrócenie uwagi na niepokojące zmiany klimatyczne.

Orkiestra Symfoniczna Collegium F, pod batutą Marcina Sompolińskiego zaprezentuje nowe spojrzenie na arcydzieło Antonio Vivaldiego „Cztery Pory Roku”.

Na scenie wystąpi również Mariusz Patyra. Wybitny wirtuoz skrzypiec, który jako pierwszy w historii Polak zdobył I nagrodę i nagrodę specjalną w międzynarodowym konkursie „Premio Nicolo Paganini”. Wspaniałe osiągnięcia artystyczne otworzyły mu drogę do znakomitych sal koncertowych w Europie, Japonii, Stanach Zjednoczonych Ameryki i Meksyku.

Koncert wyreżyseruje czterokrotny laureat festiwalu Cannes Golden Lions, Jarbas Agnelli. Niepowtarzalne doznania zapewnią efekty specjalne oraz sugestywna oprawa wizualna, wyświetlona na gigantycznym ekranie panoramicznym – przygotowana przez uznane studio Platige Image.

Każdy kupiony bilet to dwa zasadzone drzewa, które w ciągu roku pochłoną kilkanaście kilogramów CO2.

Wprost z Katowic wyruszymy w trasę koncertową po Polsce oraz wzdłuż brazylijskiej Amazonki.