Ślonsko Giełda Minerałów Skamieniałości i Biżuterii

15 września 2018, sobota - 16 września 2018, niedziela

Geoexpo w  Spodku 2018

Organizator

Łukasz Gacek
Tel.: 530 733 225
geoexpo.eu@gmail.com 
www.geoexpo.eu  

Zapraszamy na Giełdę Minerałów Skamieniałości i Biżuterii, która odbędzie się w Spodku w  dniach 15-16 września 2018.

Unikatowe okazy minerałów?
Ręcznie wykonana, jedyna w swoim rodzaju biżuteria?
Szkielety dinozaurów sprzed setek tysięcy lat?



Na Ślonskiej Giełdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Prócz ciekawych zbiorów naszych wystawców, przygotowaliśmy atrakcyjny program dla starszych i młodszych m.in. warsztaty, konkursy i wiele więcej! Przyjdź i przekonaj się, że giełda minerałów i biżuterii to nie tylko wydarzenie dla geo-pasjonatów!

Giełda Minerałów i biżuterii to idealne miejsce dla każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas. Zapraszamy wszystkich na największe takie wydarzenie na Śląsku już 15 i 16 września do katowickiego Spodka. Setki wystawców z całej Polski oraz z Chin, Słowacji, Niemiec, Czech i Węgier, zadbają o to, by każdy znalazł coś dla siebie. Promujemy to, czego nie znajdziecie w sklepach – spotkacie niezwykłych kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubileróm, zobaczycie okazałe, jedyne w swoim rodzaje minerały i kamienie szlachetne, będziecie mogli Państwo nabyć niepowtarzalną, ręcznie wykonaną biżuterię.

Śląsko Giełda to także idealny moment na znalezienie wyjątkowego prezentu. Biżuteria jest prezentem, który wręczamy na wiele okazji, lecz tylko podczas giełdy, będzie szansa na zdobycie nietypowych ozdób, które sprawią, że prezent będzie wyjątkowy. Wystawcy zaprezentują nie tylko biżuterię, ale także skamieniałości, minerały, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. To doskonała okazja, by zobaczyć wiele unikatowych dzieł – oryginalne wyroby oraz rękodzieło, którego nie spotkacie w żadnym innym miejscu. W trakcie dwóch dni wydarzenia zadbamy o każdy szczegół i każdego gościa. Wśród naturalnej biżuterii, pięknych kamieni szlachetnych i darów naszej planety, przygotowaliśmy inspirujące pokazy, warsztaty dla dzieci i zabawy. Przez dwa dni będzie można zobaczyć geologiczne cuda w różnej formie.

Dowiedz się więcej:
www.geoexpo.eu 
www.facebook.com/geoexpo.eu