SYLWESTER 2024 na Rockowo

31 grudnia 2024, wtorek

sylw.jpg

Bilety

Bilety od: 195 zł

Bilety dostępne w serwisach eBilet, Ticketmaster, Kupbilecik, Biletyna, goingapp.

Kup bilet on-line

Informacje organizacyjne

Otwarcie bram:  18.30
Start koncertu: 20.00
Koniec koncertu:  2.00

Organizator

Agencja Artystyczna Voices

Pierwszy i jedyny taki Sylwester w Polsce. Sylwester na rockowo – z Małgorzatą Ostrowską, Irą i 4 Szmerami. Trzy pełne koncerty w ostatnią noc roku.

To opcja dla wszystkich tych, którzy w Sylwestra mają dość siedzenia przed telewizorze lub z galaretką przy stole.

Na scenie:

Małgorzata Ostrowska - jedna z najpopularniejszych polskich artystek rockowych. Specjalizuje się w tworzeniu muzyki rock oraz pop-rock. Małgosia w 2024 świętuje swój wspaniały Jubileusz 40 lat na scenie, który promuje trasa koncertowa pn "Piękna Pani Meluzyna | 40 lat na scenie" i której zapewne nie zabraknie podczas Sylwestra na Rockowo.

Zespół IRA - jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, założony w 1987 roku w Radomiu. Jest też jednym z najpopularniejszych polskich zespołów grających łagodniejszą odmianę heavy metalu pierwszej połowy lat 90. . Ich koncerty to gratka dla fanów, a bilety wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Ich kariera to wiele wyróżnień i nagród, a ich hity są nucone przez wiele osób nawet po kilkunastu latach. Wśród największych przebojów wyróżnić można: "Ona jest ze snu", "Wybacz", "Miłość", "Nie daj mi odejść" czy "Powtarzaj to". 

4 SZMERY - W ciągu 25 lat zespół zagrał tysiące koncertów, przejechał dziesiątki tysięcy kilometrów zarówno w Polsce jak i Europie i zagrał dla setek tysięcy słuchaczy. Zespół 4 Szmery powstał w 1998 roku jako klasyczny „Tribute band”, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC. W ciągu 20 lat swojej działalności, dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości Australijczyków. Zespół celowo zrezygnował z przebieranek, koncentrując się na muzyce, co przysporzyło mu ogromne grono fanów.

×