Sympho House

20 listopada 2021, sobota, godz. 19.00

SH-1200-800px.jpg

Organizator

Visual Production sp. z o.o.
ul. Tęczowa 29/4,
60-287 Poznań

sprzedaz@visualproduction.pl
+48 517 198 228

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatora firmy Visual Production informujemy, że wydarzenie Sympho House, które miało odbyć się w Spodku 20 listopada 2021, z przyczyn organizacyjno-technicznych zostaje przeniesione na sobotę 5 lutego 2022 do MCK (Katowice Pl. Sławika i Antalla 1).

Zakupione bilety nie tracą ważności.

Do zobaczenia na lutowym koncercie!

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Organizatorem pod adresem e-mail: sprzedaz@visualproduction.pl.

*****************8

Sympho House czyli koncert największych hitów muzyki house w wykonaniu orkiestry symfonicznej, udziale dj’a oraz wokalistów na żywo. Jest to unikalne połączenie muzyki house i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a Wookiego i utalentowanych wokalistów.  Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosili także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Krzysztof Iwaneczko i Daniel Moszczyński. Znakomite popisy dadzą też soliści: pierwsze skrzypce – Barbara Szelągiewicz oraz saksofon – Jan Adamczewski.

Sympho House to nie tylko muzyka, to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

Po sukcesie premierowych koncertów Sympho House latem 2021 roku (Poznań, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź) rozpoczynają kolejną trasę koncertową!